Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 90W | California Hash Plant


bart85

Recommended Posts

hashplant chyba przeniesie sie do namiotu kolegi i zwolni miejsce dla rosjanek. widze, ze cos nie idzie za dobrze tej californi i wogole sie zatrzymala w puchnieciu, wiekszosc wlosow juz brazowa wiec jeszcze potrzymam ja 2-3 tygodnie u kumpla i kosa. growloga konczyl nie bede bo zwyczajnie mi sie nie chce, ale wystartuje z nowymi rosjankami i bedzie fotorelka :) 

myslę, ze albo ta ziemia light mix ktora dostalem byla jakas stara/zlezala bo byla baaaardzo wysuszona jak do mnie przyszla albo nawozy sie przeterminowaly tym bardziej ze staly w dosc cieplym miejscu i to wplynelo na poczatkowe problemy ze zdrowie i ostatecznie na to jak teraz ona wyglada. szczerze powiem, ze liczylem na jakies 25g suchego, a jak ja teraz jeszcze potrzymam przez 3 tygodnie to moze wyjdzie z 10 wiec tyle ile z mojego pierwszego Big Banga. 

 

troche sie rozczarowalem sezonowka, ale nie mowie, ze to bylo ostatnie podejscie do sezonow dlatego, ze tak jak pisalem wyzej prawdopodobnie przyczyna jest w medium i nawozach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+