Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 90W | California Hash Plant


bart85

Recommended Posts

Spokojnie , nie przystopowała jeszcze do końca ;) Teraz już nie będzie aż tak lecieć do góry , ale jeszcze podrośnie :)

Sam widzisz , że nie zawsze doniczka jest odpowiedzialna za wielkość roślin ;)

Poza tym teraz masz sezon a wtedy auto....nie ma co porównywać tych 2ch opcji. Nowozy też bym odpoościł -w sensie to nie wina nawozów. Producenci piszą orientacyjną datę przydatności , ale z doświadczenia wiem , że nawet rok/dwa po dacie można śmiało lać :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zobaczymy jak bedzie dalej :) no wlasnie wydawalo mi sie ze sezonowka bedzie jednak wieksza od auto tym bardziej ze wieksza donica :) zobaczymy co sie bedzie dzialo :)

Mam chrapke na ten panel http://www.ebay.pl/ulk/itm/171859279345 ale juz podpytalem i wiem ze diody sa odseparowane szyba od reszty swiata i ponoc ciezko ja usunac...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Cos mniej jebiacego panie potrzebuje :) chce 4szt tym razem zapodac.

A panel podwiesilem na 4 lancuszkach i na hakach :) za pomocą oczek w łancuszkach reguluje wysokosc :P

To żeś mnie zaskoczył  :laugh:  weź pod uwagę jedno - mniejsza temp. mniejszy zapach ;) 

Ja tam pier.ole zapachy ;) tak czy tak czuć będzie  B)  a inne odmiany są jak nowa..... niech będzie książka-miałem napisać coś innego , ale nie chce żeby MJ mi później gadała :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+