Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

siema, ruszam ze swoim pierwszym growlogiem i pierwszą hodowlą, licze na wasze (cenne) uwagi, nie będę się rozdrabiał, przejdźmy do konkretów:

-startowałem z 3 x Big Bang AF od GREEN HOUSE SEEDS

-ziemia: 

Substarl, Gotowe podłoże - do kwiatów zielone i kwitnące - 3w1 mieszanina torfów + nawóz + karmazyt

Podłoże wzbogacone mieszanką nawozów (20g mieszaniny nawozów):

Osmocte NPK 15-09-09

Plant Starter NPK 10-52-10

pH 5,4-6,0

-nawozy: biobizz trypack out

Trochę historii:

-sadzonki wystartowały 21 lipca - początkowo rosły na parapecie okna

-przesadzanie do docelówek 6 sierpnia - donice 10L  z dziurkami na spodzie 

-podczas przesadzania zastosowana minimalna dawka ukorzeniacza mineralnego

Ukorzeniacz do sadzonek i nasion 250g Agrecol

-parę dni po przesadzeniu 1 roślinka zaczęła obsychać i odpadła, nadal żyje, ale praktycznie stoi w miejscu, żółte liście oberwałem żeby nie zabierały soków żywym

-od dnia 13 sierpnia idzie Fish Mix co 2 dni w dawce 2,5ml/ 1l kranówki

-podlewane tylko co 2 dni Fish Mixem ze względu na bardzo trzymającą wilgoć glebę z karmazytem 

-spot bezpieczny, nasłoneczniony 

Parę fotek panienek jutro 

Więc czekamy z niecierpliwością :)

• Upvote 1

No, już prawie miesiąc, ładnie idą :)

właśnie się też zastanawiam, ta mniejsza coś słabo pije troszkę, też mam tą glebę z tym karmaztytem i bardzo trzyma ona wilgoć, z jednej strony dobrze, ale z drugiej muszę teraz np. Fish Mixa stosować dolistnie spryskiwaczem bo inaczej je przeleje :/

jak myślicie jakiś trening można im zacząć robić (wysokość mnie nie ogranicza) ? czy lepiej puścić wolno ?

Jest sens robić to LST na auto ? gdzieś tutaj na forum czytałem, że jakiś grower od siebie nie poleca bo albo nic to nie daje, albo nawet jest gorzej... i już sam nie wiem, bo widzę są różne opinie

Gorzej nie będzie. LST ma raczej znaczenie w indoor, gdy ze wzrostem odległości od żarówki, ilość światła szybko maleje, na out tego nie ma.Możesz zrobić jednemu, będziesz miał porównanie :)

• Upvote 1

Zrobiłem LST na małej, zgiąłem ją do dołu i kablem przyczepiłem, mam nadzieję że to bezpieczne, bo szkoda mi by było gdyby coś poszło nie tak. Oczywiście łodyga nie złamana, wszystko ok, część liści leży na ziemi. Po jakim czasie ją puścić ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+