Skocz do zawartości
thc-thc

grower

2 x auto Big Bang 1x auto White widow 1x auto ak47 2 rozne boksy


Walczacy_z_babilonem

Recommended Posts

Indoor: auto White widow auto big bang x 2 auto ak47

pierwszy box

-50x50x120

światło:

-hps dual 150 lub 250 w pozniejszym etapie jak światło mniej dochodzi na dół zmieniam na 250.

Wentylacja:

-przy siatce na rzepy w kupnym namiocie postawiłem wiatrak komputerowy wpuszcajacy, -z tyłu dostępny wlot tak samo ^^ wiatrak wpuszcza.

-górny wlot - wypuszczajacy pow. we wlocie jest ,mocniejszy wiatrak co był w zestawie z filtrem.(czasem połączony z filtrem czasem nie zależy od temp.)

-mieszajacy sredni z zaczepem

-jeszcze dwa komputerowe mieszajace 

 drugi box:

samorobka 5 żarówek led połączonych równolegle mata odblaskowa dookoła  dwa wloty pasywne wymiary mysle w sam raz na 1 roślinę.

Medium: ziemia po 4 zł za 5l. kwiatowa z perlitem 3:1 plus 1 kg keramzytu

3 dolniczki 7 l. 

1 dolniczki 5l. 

Nawóz biobizz grow chodź leje biohomusa bloom top max 

Reguluje ph wody w granicach 6 czasem 6.3 6.5 zakwaszam kwaskiem cytrynowym odstana kranowe ktora ma 7.0 

poniżej dodam foty. problem mam taki albo przewrazliwiony jestem... w większym boxie temp. 28-29-max 30 ale to jak upal na dworze... w drugim 21

3 pestki wysiane z taniepestki.pl stały się karlami po 2.5tyg. dałem je na out to nie miały korzeni...

White widow pestka co leżała z rok w szafce ma już z 45dni i ma się dobrze. 

teraz wysialen 3 pestki z goldseed 2 co są razem z starszą panią  w boxie mają światlo ale są mniejsze i listki sa jasno zielone dalem im butelke na glowe bo nie mam zadnego nawilzacza maja 6 dni rosna okaze sie czy karly znow wyjdą czy co... natomiast ta sama pestka big banga przy mniejszej temp plus box postawiony w łazience jest mocno zielona też ma 6 dni a jest o 1/4 większa.

Teraz pytanie czy przesadzić te dwie małe z dolnic 7l. docelowych do jakiś małych 1l i wsadzić na weg. do tego małego Boxa w której roślina lepiej sobie daje radę a jak podrosna to spowrotem czy lepiej dac im więcej czasu i nie stresować?? porobie zdjęcia i wrzucę wieczorem ale oprócz white widow to nie ma na co patrzeć oby się to zmieniło...

p.s.wkurzony jestem na pechy z tanienasiona jedna pecha co miałem wyrosla w tych samym warunkach a tamte karły się zrobiły i 3 tyg. w plecy ponad ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały up, otóż ta większa wyszła na świat 6 kwietnia trenowalem ja na siatce która zdjalem bo sam nie wiem czy na automata to dobry pomysł, z ostatniej uprawy (to moja druga) z tych samym pestek wyrosły mi 55cm krzaki z 6 stozkami wzrostu ta ma z 11 ale ma góra 3x cm wiec nie wiem czy siatka to był dobry pomysł jak myślicie?? o ile dużej nie przelałem ( raz ja poparzylem przez głupotę spryskalem ja na noc roztworem wody i ukorzeniacza... było napisane stosować dolistnie, niektóre liście ucierpiały ale szybko wydała nowe) duża pije ok nie była przelewana o tyle z małymi chyba przesadziłem 0.5l wody na 3 małe co drugi 3 dzień... pierwsze 3 4 dni dostawał z 300ml na 3... rosna... dziś jest 2 dzien bez wody palcem sprawdzałem to bliżej rosliny ziemia mokra za wierzchnią warstwą dac im z 2 dni spokoju czy polać mniej jak myślicie ? foty z wczoraj nic się nie zmieniło temp. mam za wysoką 29 i nie idzie zmniejszyć stąd liście chyba blade bo w boksie z ledami temp. 22 a liście mocno zielone... wszelka krytykę przyjmę chciałbym żebyście poinstruowali jak zwiększyć plon;) 

 

ps. zmienię pozniej miejscami tego ak47 z big bangiem bo rosna bardzo niskie w sam raz na tego małego Boxa 20180523_122030.jpg.882bb1c26824f92a4c3f556ab1cac874.jpg20180523_122047.jpg.a565a28d8b32cc0648e95c094b320ee1.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
O 19.05.2018 o 14:46, Walczacy_z_babilonem napisał:

Teraz pytanie czy przesadzić te dwie małe z dolnic 7l. docelowych do jakiś małych 1l i wsadzić na weg. do tego małego Boxa w której roślina lepiej sobie daje radę a jak podrosna to spowrotem czy lepiej dac im więcej czasu i nie stresować??

pytanie nieaktualne ale na przyszłość i dla czytających: lepiej nie stresować, przy próbie wyjęcia pourywasz korzonki. Ogólnie lepiej stratować w małych i przesadzać wraz z rozwojem rośliny.

O 25.05.2018 o 14:21, Walczacy_z_babilonem napisał:

czy siatka to był dobry pomysł jak myślicie??

siatka raczej zbędna, ale warto spróbować chociaż dla własnego doświadczenia

 

Wywal ten keramzyt, bo to do hydroponiki jest, wypłukałeś go porządnie ? Bo keramzyt zmienia pH wody nawet przy 3 płukaniu (sprawdzałem).

 

Wrzuć świeże foto jak tam rosną...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sorrki za brak odzewu... hmmm... bliska osoba się wycwanila i żebym nie był ciągle przymulony ... i skoro dostęp do Boxa był zamknięty na klucz to dosypala soli do nieprzezroczystej butelki wody która miała odstac... no i młode 3 poszły się...... zorientowalem się pod koniec podlewania jak z dna butelki zaczęła wyplywac sol... no trudno ...duża doszła miała lekkie objawy przenawozenia na koniec dostała flusha 3 dni potem scialem mało wyszło 13 suchego niecałe ale z 3-4 gibony suszylem w mikrofali więc z 15 (w sensie na) było... nie sloikowalem w smaku ok, palilem lepsze z koffa ale dawało radę faza przyjemna nie zamulajaca... kupiłem perlit ziemię z ogrodniczego do warzyw keramzyt na dnie w donicach i wczoraj 3 pestki z ogonkami wylądowały w ziemi... pierwsze dwa tyg. będą na działce u znajomka stały bo o prad też mam jazdy ...poza tym mają tam słoneczne miejsce w trawie, jak wyrosną to raczej tylko 2 wsadze do Boxa żeby miały miejsce bo i temp będzie za wysoka... A jedna wrzucę na out otocze siatką i oby dała radę. zrobię nową relację ...myślę ze tak będzie najlepiej... jak wszystko dobrze pójdzie to za 2 tyg. Peace i kibicowac jutro naszym ;)

ps. dzięki za radę, nie przesadzalem małych i wiem teraz że lepiej fax czasu... siatka zły pomysł będę puszczal wolno teraz bo te pestki przy moich warunkach rosna niskie... no z keramzytem zje.... ale tak plukalem to wrzątkiem i zimna wzięty z poprzednich mediów z dna... jest jako drenaż ale nie wiedziałem że zmienia on dzięki za radę 

Edytowane przez Walczacy_z_babilonem
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+