Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 95W | Speedy Gonzales


Recommended Posts

Znalazłem trochę czasu, więc jest to doskonały moment, żeby zrobić UPDEJT! Nie jestem zadowolony. Z tego faktu, że roślinie coś ewidentnie dolega, ma zahamowany płynny rozwój, a ja jej nie potrafię pomóc i zapewnić optymalnych warunków do wzrostu. 

 

Warunki w boxie;

 

Temperatura: 21-23C

Wilgotność: 50-60%

 

Dochodzę do wniosku, że to pewnie wina PH gleby i stąd wszystkie problemy...

 

Właściwie jak zaczęła kwitnąć, nie dostała żadnego "czystego" azotu. Zawsze był to bio nawóz na kwitnienie, podlewane na zmianę z czystą wodą. Trzy ostatnie podlania to nawóz na kwitnienie BIO, a do dwóch ostatnich dodałem 2 i 1,5ml octu, dla zbicia PH wody - na czuja. A wygląda tak;

 

gallery_43036_1455_176684.jpg

 

Na chwilę obecną nie mam jak sprawdzić PH wody którą podlewam i tej, która jest w podstawku. - Swoją drogą, czy istnieje coś takiego jak mix makro i mikroelementów, które się rozrabia z wodą czy coś, które daje się do donicy i roślina dostaje wszystkie elementy, których potrzebuje - siarkę, magnez, etc?

 

 

Topy zaczęły się ładnie szronić. Pachną po prostu zajebiście, tak zajebiście, że można dostać erekcji. ;)

 

gallery_43036_1455_161392.jpg

 

 

Jest dla niej jeszcze szansa?

 

gallery_43036_1455_190084.jpg

 

gallery_43036_1455_240845.jpg

 

Co robić? Jak jej pomóc?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Za dużo to tego nie będzie...

Pierwsza uprawa, dupy pewnie nie będzie urywało, ale co swoje i naturalne - to swoje i naturalne. Coś ją zablokowało - nie mam miernika ph i nie wiem jak to wygląda w glebie. Gdybym się kiedyś jeszcze zdecydował na coś swojego to podejdę to tematu bardziej pro i ze zdecydowanie większym doświadczeniem, dzięki któremu może być już tylko lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+