Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 69W | Northern Force


Recommended Posts

Witam w kolejnym upie :) Dzień 34 roślinki rośnie jak na drożdżach :D tylko słabo coś się bierze za kwitnienie :/ nie wiem dlaczego :/ dolne liście żółkną nie wiem czy to normalne w jej wieku :/(wydaje mi się że z braku światła bo go na dole praktycznie nie ma bo mało miejsca w boxie i nie dochodzi światło wogóle) ale jestem dobrej myśli na razie nic nie będę kombinował tylko obserwacja nawozami podlewam co drugie  podlanie  parę fotek:

 

DSCN1189

DSCN1192

DSCN1201

DSCN1195

 
 
POZDRO   :big-joint:

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemanko , daj jej jeszcze chwilke a zacznie kwitnąć jak... auto?.

W sumie wygląda na zadbaną tylko najświerzsze liście wyglądają jakby były trochę przenawożone ale to

może tylko wrażenie na zdjęciu albo temp przy czubie jest ciut za wysoka.Mowa o 2 zdjęciu.

Pozdro i z dartem i w zdrowiu do mety.?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam pany :D kolejny up dzień 41 niestety roślinka się przypaliła od żarówek pewnego dnia otwieram boxika  a ona centralnie wbita w żarówy :/ nie miałem czasu ostatnio żeby się nią opiekować :/ ale myślę że się wyliże druga sprawa wydaje mi się że się ociąga z kwitnieniem dostaje bloom 3 co 2 podlanie a sytuacja wygląda tak :

 

DSCN1221

DSCN1215

DSCN1214

 
Pozdro koledzy :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+