Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 69W | Northern Force


Recommended Posts

                                                               Witam w kolejnym mini gl :D

 

 

Box: 33x33x85( zmienna )

 

Nasionko: Northern Force auto-fem od zambeza seeds

 

Oświetlenie: 3x23w cfl na kwitnienie może coś dołożę

 

Nawozy: Bio-G-Power 100% organik

 

Ziemia: Bio Bizz Lihgt Mix

 

Doniczka: około 7L

 

Wentylacja : 1x wentylator komputerowy 12cm + wloty pasywne +jeden mieszający komp 10cm

 

Fotoperiod :18/6 cały czas

 

Trening: LST

 

Roślinka na dzień dzisiejszy ma 8 dni od wyjścia na zewnętrzną temperatura w boxie nie rozpieszcza wacha się pomiędzy 30 a 31 stopni gorąco na zewnątrz wiec ciężko utrzymać dobrą, wilgotność 55-60 % Zapraszam do komentowania pozdro :D

 

DSCN1140

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No wreszcie Mis ruszyl  z micro zobaczymy jak Tobie zleci i czy bedzie lepiej niz ostatnio?Mysle ze nie zaniedbasz ich jak ostatnio.Powodzenia wieczny kibic choc nie pisze ale lubie ogladac takie minimalistyczne projekty jak uprawy w PC lub microboksach bo sam taki miniboksik posiadam i tam bawie sie w nasionka, Jeszce raz pozdrawiam i do przodu.Sory ze tu akurat Misiowi pisze a Tobie tez widze  bedzie super szlo tez sledzilem twoja relke wiec zycze powodzenia.Pozdro ;):cookie: :cookie:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

Posiadam jedną roślinkę Big Lights of North automatic od Hemp Brothers.Moja dama wyszła na świat w medium 10 maja więc niedługo będzie dwa miesiące.Zaznacze ze stała cały czas na parapecie,a od dwoch dni stoi na balkonie co chyba jej sprzyja bo przez te dwie doby urosła około 10 cm. i mierzy 56cm.Choć używam od wielu lat to jednak w temacie chodowli jestem laikiem wiec proszę o info/radę ponieważ trochę jestem zaniepokojony faktem ze jescze nie zaczęła kwitnąć choć na opakowaniu jest napisane

ze zbiory są po 60-65 dniach.Czy powinienem sie martwić?

 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

Posiadam jedną roślinkę Big Lights of North automatic od Hemp Brothers.Moja dama wyszła na świat w medium 10 maja więc niedługo będzie dwa miesiące.Zaznacze ze stała cały czas na parapecie,a od dwoch dni stoi na balkonie co chyba jej sprzyja bo przez te dwie doby urosła około 10 cm. i mierzy 56cm.Choć używam od wielu lat to jednak w temacie chodowli jestem laikiem wiec proszę o info/radę ponieważ trochę jestem zaniepokojony faktem ze jescze nie zaczęła kwitnąć choć na opakowaniu jest napisane

ze zbiory są po 60-65 dniach.Czy powinienem sie martwić?

 

 

to chyba raczej to nie jest automat ale nie wiem załóż sobie temat na pewno ktoś pomoże pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam w kolejnym upie :D jak widać na fotkach temperatura nie daje jej spokoju wacha się pomiędzy 30 a 32 wilgotność tez max 50% szmaty nawet nic nie dają wentylatory chodza na fulll i tak to nic nie daje ale nie ma lekko u zena :D jakoś rośnie i widać że idzie do przodu na razie  leje sama wodę kranówkę odstaną ,mam też pytanko koledzy kiedy zastosować lst ? jest to jej 12 dzień życia  :D parę fotek :

 

DSCN1149

DSCN1145

DSCN1144

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+