Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Cindy'99 auto, HollandsHope, Moby Dick, AK auto, Hindu Kush auto, Devil's Kiss auto


Recommended Posts

Dobry test jak jebną to znaczy że jednak ktoś był a jak nie jebną to mam farta  :laugh:

Może ktoś się jeszcze wypowie?

Dla spokoju ducha bym olał tego spota. Wiem że teraz jak będę na niego chodził to będę się trochę stresował ;d

Roślinki są posadzone pojedynczo na znacznym obszarze a to akurat pierwsza albo druga roślinka od strony lasu (czyli wejścia na spota) 

Jeśli ktoś by znalazł jedną na pewno nie znalazł by wszystkich, ale spot moim zdaniem spalony.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie każdy wie  jak wygląda marihuana .ja myślę żeby dalej ciągnąc ta uprawę  ale być bardziej ostrożny  .być możne osoba zauważyła  siatkę i roślinkę w środku  ale co z tego mało to roślin przez leśniczych jest tak zabezpieczana  u mnie np.mnóstwo w lasach.i ta osoba przypadkowa włóczykij czy ch*j wie kto właśnie tak pomyślał  ...jeśli będzie doglądał  to przypal jeśli to jednorazowe było ok...tyle mam w tym temacie...najlepiej zrobić pułapkę żeby zostały ślady odciski buta itp.. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziku może być problem z tą nicią bo w drodze na spota mam normalnie autostradę dla zwierzyny.. Miliony śladów, więc jeśli coś zerwie tą linkę to na 90% będzie to zwierzyna.

Myślałem całą noc o tym i wymyślałem, żeby poświęcić tą roślinkę co obok niej znalazłem śmiecia. Tzn. Zmasakrować to poryć ziemię, rozwalić siatkę, żeby wyglądało że zwierzyna zniszczyła to miejsce dziki czy coś. Ktoś wróci na to miejsce zobaczy że jest rozwalone i może odpuści, bo jestem pewny, że nie znalazł wszystkich roślinek, chyba, że helikopterem ich szukał..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Postanowiłem, że olewam tego spota. Nie będę nic kombinował, po prostu jutro pójdę tam, powyrywam kiełki i zabiorę siatkę, żeby nie zostawić śmieci.. Wolę spać spokojnie. Na pierwszego spota dosadzę ze dwie roślinki i jak zetnę auto to jeszcze coś tam wrzuce, może dojdzie coś na jesień.

Dzisiaj na pierwszym spocie ćwiczyłem karate z mszycami (dostały oprysk z karate bo pare skurczybyków znalazłem) i zostały podlane po 4ml/l grow, bloom i micro. Automaty na następny raz dostaną BigBuda. Nie mogę się doczekać kiedy w końcu zawita do mnie porządne lato i roślinki wystrzelą jak z procy 

:plant:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mini UP

Chyba za bardzo kocham MJ.

Sumienie nie pozwoliło mi zmarnować tylu sadzonek, więc poleciały na innego spota. 

Z 6 przetrwało 5 i te co przeżyły poleciały do jednego ok 70 litrowego podłużnego dołka na innej miejscówce.

Niestety pomieszały się panienki i nie wiem która jest która, ale są tu:

+Hindu Kush auto

+Devil's kiss auto

+Ak auto

 

Przeprowadzka 

gallery_42427_1277_1117387.jpg

 

Moja faworytka

 

 

 

gallery_42427_1277_941939.jpg

 

gallery_42427_1277_1632014.jpg

 

gallery_42427_1277_1381762.jpg

 

 

 

EDIT

 

Nie będę pisał trzeciego postu pod sobą więc edytuję wczorajszego mini Up'a i zrobię z niego Big Up'a.

 

Wszystko idzie w dobrym kierunku, więc nie ma co się rozpisywać. 

Zobaczcie sami:

 

gallery_42427_1279_1388396.jpg

 

gallery_42427_1279_612832.jpg

 

gallery_42427_1279_749859.jpg

 

gallery_42427_1279_2815.jpg

 

gallery_42427_1279_501170.jpg

 

gallery_42427_1279_224234.jpg

 

Maluchy

 

gallery_42427_1279_233119.jpg

 

gallery_42427_1279_2485843.jpg

 

To co 'Sraskłasze' (jakby to powiedział Bubbels) lubią najbardziej  :trawka: 

 

gallery_42427_1279_481008.jpg

 

gallery_42427_1279_1437371.jpg

 

Pozdro ziomeczki

  :peace: 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+