Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Moby Dick, marihuana wieloryba zabójcy


Recommended Posts

Moby Dick, wieloryb zabójca, to nazwa odmiany nasion konopi indyjskich cieszącej się największą popularnością wśród fanów na całym świecie, nadającej się zarówno do uprawy wewnątrz jak i na zewnątrz.

 

moby%20dick_gallery_thumb_7_blog_full.jp

 

Moby Dick jest jedną z odmian marihuany, która uczyniła z Dinafem symbol wysokiej jakości nasion feminizowanych. Fakt ten został potwierdzony przez liczne trofea zebrane przez tę odmianę na przestrzeni lat. “Girl of the Year” przyznawana przez magazyn Soft Secrets, najlepsza sativa w Summer Cup 2011, Copa del Plata (Argentyna) czy też fakt, że jest to odmiana, która otrzymała najwięcej komentarzy w "Biblii odmian", to tylko kilka przykładów.
 
Moby Dick to hybryda sativa/indica (80% / 20%), ze znaczną przewagą sativy. Moby Dick łączy w sobie najlepsze cechy odmian z których się wywodzi, jest wyselekcjonowanym klonem liczącej ponad 15 lat przesławnej White Widow, z klonem innej sławnej sativy, jednej z najstarszych w naszym katalogu.
 
Do uprawy tej marihuany w pomieszczeniach wymagana jest większa niż zwykle ilość nawozu, przestrzeni i światła w celu osiągnięcia pełnego potencjału tej rośliny, dlatego też zalecamy uprawę przerzedzoną, umieszczając mniej roślin na metr kwadratowy, w większych doniczkach, dając im więcej miejsca, a jeśli to możliwe, zastosowanie lamp 600W.
 

moby dick

 

Na zewnątrz, uprawa wymaga dużej ilości wysokiej jakości podłoża, obfitego zaopatrzenia w wodę i składniki odżywcze, które wraz z odpowiednim klimatem dają w rezultacie niezwykle zielone roślin, które mogą osiągnąć nawet 3 metry wysokości i produkują 1.500gr topy dosłownie pokryte żywicą.
 
Moby Dick jest rośliną, która daje bardzo dobre zbiory, znacznie powyżej przeciętnej.
 
Najbardziej powszechny fenotyp kwitnie po ok. 65/70 dniach, dając duże rośliny, o pięknych zwartych topach, oszronionych białą i błyszczącą warstwą żywicy, która występuje nawet na krawędziach liści i łodygach, co odmiana ta odziedziczyła po Widow. Wpływ drugiego rodzica, wyselekcjonowanego klona sativy, nadaje jej aromat, moc i jakość działania. Krzyżówka tych dwóch elitarnych klonów zapewnia ogromny hybrydowy wigor, grube i silne gałęzie. Aromat łączy w sobie zapach drewna, sosny, kadzidła, a nawet odrobiny pieprzu.
 
Jednak to jej oddziaływanie, ogromna moc i psychoaktywność są najczęściej wspominaną jej cechą. Kiedy rozmawiamy z hodowcami na temat Moby Dick, zawsze komentują jej moc, wymieniając ją jako jedną z głównych właściwości. Moby Dick ma potężny i niszczycielski efekt; już 2 lub 3 zaciągnięcia wystarczają, by poczuć intensywny haj, luz, oddziaływanie umysłowe i psychoaktywne.
 
Do analizy poddawano próbki Moby Dick o stężeniu THC 21%; Nie polecamy tej odmiany początkującym użytkownikom.
 
Podobnie uważamy, że niedoświadczeni hodowcy powinni najpierw zdobyć doświadczenie z uprawą marihuany o mniejszych wymaganiach, takiej jak na przykład Power Kush, Critical+, Blue Hash o California Hashplant które są bardziej odpowiednie dla mnie doświadczonych uprawiających, aby później móc w pełni wykorzystać potencjał Moby Dick. 
 
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+