Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Cindy'99 auto, HollandsHope, Moby Dick, AK auto, Hindu Kush auto, Devil's Kiss auto


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Siema. Grow dalej działa. Pogoda strasznie mnie wku***a. Inaczej to go nazwać się nie da. 4 dni strasznie grzało topy zaczęły się formować a teraz znowu pada i piździ. Krzaczory wykazują niedobory a nie mam jak ich podlać na razie. Big wkurw na pogodę w tym sezonie. Mam nadzieje ze to się zmieni. Jakby tego było mało znowu zepsuł mi się komputer. Łapcie link do galerii na dowód że działam. http://trawka.org/gallery/image/34007-wp-20150708-004/ sorki ale galeria trawkowa kolejny raz poprzekręcała foty.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki! Jak dorwę jakiś komputer to zrobię porządnego Upa. Jedna sezonówka wypuściła pierwsze pistle, druga coś się zebrać nie może. Widać że brakuje im słońca i boosterow automatom. Maluszki też się ociągają a mały głód jest coraz większy. Palenia z ulicy nie ruszam wiec trzeba czekać. Foty są sprzed paru dni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Siema!  :trawka:
Mam chwilowy dostęp do kompa więc leci szybki UP.
Musiałem ściąć 3x Cindy'99 bo pleśń dawała się we znaki. Wiem że za wcześnie ale pogody nie przeskoczymy. Cały czas pochmurno i pada. Wakacje lipne ma maxa. Krzaczory porosły słabiutkie ale będzie na pare lolków.
Muszę uciekać, więc trzymcie się ludziska!
:elo:  
 

gallery_42427_1338_773591.jpggallery_42427_1338_74988.jpggallery_42427_1338_1384732.jpggallery_42427_1338_1370156.jpggallery_42427_1338_1051704.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+