Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

|CFL|208W| White Widow | La Diva | Sugar Mango Ryder


sola

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam :)

 

Dziś 68 Dzień od wyjścia z ziemi i  :harvest:  już dziś

temperatura 27C

wilgnotność 37%

 

Czekam jeszcze godzinkę aż lampy zgasną daje ostatnią porcje wody z melasa i na noc idzie kosa ;) zastanawiam się tylko czy wszystkie czy WW na razie jeszcze zostawić ... La Diva (fajny fioletowy kolor topów oraz mega owocowy zapach nie mogę się doczekać jak smakuje :D) oraz Sugar Mango Ryder (był już tydzień temu delikatnie oskubany i testowany wypadł bardzo fajnie po wiaderku było mocno a po blancie mega smiechawa także jestem zadowolony) od ponad tygodnia stoją w miejscu a producent przewiduje że żyje po 60 dni więc myślę że już czas :) co do WW nie wyglądają te topy na tak dojrzałe jak w przypadku dwóch innych odmian ale również od pewnego czasu wydaję mi się że już nie puchną liście od ostatnich 3 dni bardzo zżółkły a od 10 dni leje samą melasę więc wydaję mi się że zabrakło jedzonka i teraz mój dylemat to czy lać dziś nawozy i poczekać z nimi jeszcze z 10 dni czy dać sobie spokój i zakończyć dziś całego indora ;p

 

Co do plonów tak na oko podejrzewam że La Diva oraz Sugar Mango Ryder dadzą po 10-12G a WW  w granicach 15 więc nie jest to duży wynik ale i tak mnie bardzo cieszy tym bardziej po wczorajszych testach :D

 

jeśli chodzi o końcowe sprawy to z liści oraz małych topów zrobię masełko a po jednym średnim topie z każdej rośliny robię water curring reszta idzie do suszenia a później curring w słoikach :)

 

niżej kilka fotek 

 

DSC 0067

DSC 0060

DSC 0058

DSC 0057

4

3

2

1

1

 
 
jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem jutro kolejna dawka fotek 
 
pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+