Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

|CFL|208W| White Widow | La Diva | Sugar Mango Ryder


sola

Recommended Posts

Witam :) jest to moja pierwsza uprawa Panie kończą 15 dzień życia :) zdjęcia są trochę słabej jakości lecz następnym razem postaram się zrobić w lepszej

 

pozdrawiam :)

 

Nasiona

 

La Diva - Delicious - Automat Feminizowany

White Widow -  Hemp Brothers - Automat Feminizowany

Sugar Mango Ryder - Hemp Brothers - Automat Feminizowany

 

Oświetlenie  

 

2x OSRAM deluxstar mini twist 1300lm 2700K

6x OSRAM deluxstar mini twist 1750lm 2700K

 

Fotoperiod:

 

18/6

 

Box:

 

60x60x120

 

Podłoże: 

 

keramzyt na dnie, ziemia uniwersalna 6-7 PH keramzyt na wierzchu 

 

Nawozy: 

 

biohumuseco firma humvit-eko, biopon uniwersalny, biobizz (grow, top, boom)

Wentylacja: 

 

8x wiatraki komputerowe 12v 0.13A + jeden mieszający 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładnie i zdrowo rosną. Widzę nie masz nawilżacza i woda w szklankach stoi.

Jeśli nie masz kabli na podłodze i pomiędzy wlotem powietrza a donicami jest miejsce możesz postawić np pudełko po mięsie z zanurzoną ściereczką przybita ponad wlotem a lepiej na jakimś stelażu aby nie zaplątała się przypadkiem w wentyle. Ładnie będzie parować w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hmm nie oplacalo Ci sie bardziej kupic hps'a zamiast tych 8 cfl'ek? i mozesz dawac moim zdaniem nizej te zarowki, jesli je trzymasz tak jak na zdjeciu. 

 

ponieważ te kupowałem za śmieszne pieniądze i trochę taniej to wyszło :)

 

dodałem kilka zdjęć więc widać jaka jest wysokość lamp (ten piąty krzak idzie na out ;p)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najlepiej linijką zmierz. Jak dla mnie to wygląda na jakieś 25-30cm troszkę wysokawo się wydaje.

Dodaj jakiś odbłyśnik. podstawą była by blacha do ciasta lecz masz lampion na wymiar więc może lepszy był by kawałek płyty GK najlepiej ogniowa owinięta kocem ratowniczym.

Widzę że jesteś majster więc dam ci pomysł. Dodaj szybę pod lampion i odbłyśnik z wentylatorem wyciągający ku górze. Da ci to więcej światła odbitego niż od sufitu, niższa temperatura pod lampą = niżej lampa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema!

Fajnie to wygląda, ale jak kolega wyżej mówi, weź kawałek blachy i zrób jakiś odbłyśnik bo dużo światła niepotrzebnie spier**la do góry a tak by wszystko padało na rosliny. Tylko że z tego co czytałem koc ratowniczy nie jest najlepszym materiałem odbijającym światło, lepiej zdała by się biała farba. 

:puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sasquatch dobrze mówi. Nigdy nie uważałem na fizyce ale o ile dobrze kojarzę to kolor biały rozprasza  promienie świetlne a folia lub blacha odbija  (właściwości zbliżone do ciała zwierciadlanego). Ja bym malował na biało ponieważ jest to tanie, szybkie i na 99% lepsze rozwiązanie. (głowy nie dam bo dopiero się uczę :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+