Skocz do zawartości
thc-thc

grower

|CFL|208W| White Widow | La Diva | Sugar Mango Ryder


sola

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

od 2 dni w boxie jest pochłaniacz wilgoci oraz saszetki z kulkami które również mają ją obniżyć. Dziś zamontowany został wentylator łazienkowy na wylocie co mam nadzieję rozwiąże mój problem z wilgocią już do końca :) od kilku dni podlewam samą wodą i wydaje mi się że dziewczyny mają się dobrze :) puchną więc jest ok ;)

pozdrawiam 

 

ps. ta która poleciała na out również ma się coraz lepiej :)

Out

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam dziś jest 60 dzień na ziemi i powoli zbliża się  :harvest:  :harvest:  wiec mam kilka pytań co do tego ostatniego okresu

pierwsza sprawa to taka ze jutro leci ostatnia dawka nawozów a kolejne podlanie chce dać z melasą ale nie wiem jakie proporcje ile gram na ile litrów wody oraz czy jedno podlanie czy lać już do końca z melasą ? (la diva i sugar mango będą leciały około 70 dnia WW potrzymam może kilka dni dłużej chociaż najpierw muszę się zaopatrzyć w lupę i dopiero wtedy postanowię)

kolejne pytanie jak suszyć? widziałem różne opcje ale nie wiem czy na coś wpływają itp ogólnie wywalam wszystkie liście i ? wieszam całą roślinę do góry nogami czy ucinam łodygę przy topach i każdy odros wisi sobie osobno ??

ostatnie pytanie ale nie dotyczące już samej ścinki.. moje roślinki od około 20 do 35 dnia intensywnie pachniały teraz zapachu nie ma prawie w ogolę a filtrów nie mam założonych czy to powód do obaw ?

 

z góry dziękuję jeśli ktoś znajdzie chwile na odp

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+