Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Pamiętnik uprawy AutoUltimate Dutch Passion. Uprawa domowa konopi przy użyciu podłoża z ziemi i lamp LED


Recommended Posts

Ultimate-Harvest.jpg

 

W tych tygodniach blog śledzi uprawę domową wspaniałej odmiany konopi, AutoUltimate.  Jest to jedna z najlepiej wyglądających, automatycznie kwitnących odmian, jaką można zobaczyć w uprawie w podłożu z ziemi, pokazuje jaką ewolucję przeszły odmiany automatycznie kwitnące i jak zostały rozwinięte przez najlepszych hodowców.  Oryginalny pamiętnik uprawy znajduje się tutaj na Autoflower Network.

 

AutoUlti%20tang1.jpg

 

Autoulti%20tang2.jpg

 

Autoulti%20tang3.jpg

 

W tym tygodniu blog pochodzi od doświadczonego hodowcy, ‘Tanga’, który uprawiał swoją AutoUltimate w 15- litrowej donicy powietrznej air-pot z użyciem ziemi Plagron Light. Jak zwykle, Tang wykorzystał do uprawy oświetlenia LED. Lampy LED nie tylko produkują mniej ciepła w pomieszczeniu na uprawę, w stosunku do lamp HPS, lecz również zużywają połowę elektryczności, wymaganej przez te ostatnie. Dzięki mniejszej ilości ciepła, można uprościć projekt pomieszczenia do uprawy, zredukować poziom usuwania ciepła i wykorzystać więcej miejsca do uprawy roślin.  

 

Autoulti%20tang3b.png

 

 

Zdjęcia pokazują rezultaty, które można osiągnąć z najlepszymi genetykami automatycznie kwitnącymi. Nowoczesne odmiany nie tylko są pełne mocy i bardzo płodne, są również łatwe do uprawy domowej.  Wystarczy po prostu wysiać nasiona w donicy i poczekać 10-11 tygodni, większość hodowców wykorzystuje 20-godzin system oświetlenia, od początku do końca uprawy, lecz obserwujemy wzrastającą liczbę osób, która uprawia rośliny ze ciągłym oświetleniem, od wysiania do zbiorów.

 

Autoulti%20tang4.jpg

 

Autoulti%20tang5.jpg

 

Poniższe komentarze pochodzą od Tanga
 
“To moje drugie podejście do Auto Ultimate i po 10 uncjach (300g) zbiorów z rośliny, tym razem miałem większe oczekiwania w stosunku do mojej dziewczynki, mając nadzieję na pobicie 300 gram (waga suszu).
 
Rozpocząłem uprawę Auto Ultimate, wykorzystując do nasion metodę papierowych ręczników. Nasiono zostało następnie umieszczone w kostce Root Riot i włożone bezpośrednio do 15-litrowej donicy powietrznej air-pot, wypełnionej ziemią Plagron Light. Nawozy pochodziły z firmy ‘Advanced Nutrients’, rozpocząłem ich stosowanie po 10 dniach.
 
 
 
“Okres wegetacji był dość standardowy na początku, lecz jak tylko AutoUltimate rozpoczęła fazę rozwoju, zrozumiałem, że mam do czynienia z bardzo specjalną rośliną, a przed moimi oczami przesuwały się obrazy fantastycznych żniw. Okres wegetacji i początek kwitnienia odbywały się pod hybrydową lampą GN MS0006 180W z 4 Philips Rebel, następnie w dalszym okresie kwitnienia dodałem kolejną żarówkę LED o mocy 120W w standardowej MS0004. Moja dziewczynka wysysała całą energię, którą jej zapewniałem, nawoziłem ją dwa razy dziennie podczas kwitnienia, by zapobiec jej zwiędnięciu. Szczegółowy program nawożenia znajduje się tutaj“
 
 
 
“Zbliżając się do końca kwitnienia i zbiorów, zdałem sobie sprawę, że roślina ta pobije wszelkie rekordy żniw, co faktycznie zostało potwierdzone 515 gramami suszu.”
 
 
 
“Zapach i smak buds był trochę delikatniejszy w stosunku do ostatniej, wyhodowanej przeze mnie Ultimate, z bardzo przyjemnymi nutami cytrynowymi i czarodziejską mocą. Ponieważ zbiory były faktycznie ogromne, skończyłem żniwa, zbierając żywicę z większości roślin i muszę przyznać, ze tak wysokiej jakości żywica produkuje wspaniały haszysz. Jeśli uprawiacie tę odmianę w dużych donicach, upewnijcie się, że ma ona dosyć miejsca.  Nawożenie i mnóstwo światła zapewni jej najlepszą wydajność.”
 
 
 
**
 
Gratulacje dla Tanga, za jedną z najlepiej wyhodowanych odmian automatycznie kwitnących, uprawianych w podłożu z ziemi, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. Jeśli szukasz bardzo dobrych zbiorów i bardzo prostej w uprawie odmiany automatycznie kwitnącej, AutoUltimate jest jedną z najwyższej jakości genetyką, dostępną na rynku.  AutoUltimate dobrze daje sobie radę również w uprawie outdoor, w szklarniach i w tunelach foliowych.  
 
Autoulti%20tang6.jpg
 
Autoulti%20tang7.jpg
 
Autoulti%20tang8.jpg
 
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+