Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 64W | Jack Herer


Recommended Posts

54 dzien, temp i wilg bez zmian, wiatraki zolkna, pomidor pieknie pachnie, w srode bedzie lupa... co o tym sadzicie? rozmawialem z paroma ogrodnikami i zaden nie polecil mi przy biotabsach robienia flusha. o blokowaniu supli nie bylo mowy. narazie maroko odpuszcze sobie tobo i tak niedlugo bedzie koniec :) jedyne co mnie zmartwilo to to ze przy tych listkach na szczycie sa suche konce, nigdzie tak nie mam tylko tam. lampa jest wystarczajaco wysoko zeby nie palic. ale tez usprawiedliwiam to sobie ze na poczatku tez mi sie zdazaly takie sytuacje i widocznie taka jest ta genetyka w tym przypadku. pozdrawiam i czekam na jakies komymed_gallery_42819_1194_1310053.jpgmed_gallery_42819_1194_876340.jpgmed_gallery_42819_1194_687227.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

widzisz Listonoszu ze masz biotabsy to nie znaczy ze moze byc wszystko w normie po pierwsze uzyles w uprawie ziemi uniwersalnej a te czesto bywaja ostro nawozone,po drugie uzywales tabsow na mala pojemnosc donicy bo o ile pamietam 5l wiec podczas uwalniania nawozow jeszcze bardziej odkladaly sie niespozytkowane przez rosline nawozy w ziemi czyli podnoslo sie ec co spowodowalo ta blokade.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scrop mozesz wytlumaczyc?

Maroco moze i masz racje. ale teraz to i tak juz du*a, podlalem obficie ja woda i widze roznice z dnia na dzien... potrzymam ja ile mozna... jutro bedzie lupa wiec napisze co tam w mikroswiecie. doswiadczenie mam bardzo duze jesli najdzie mnie ochota na druga ture. pozdrawiam

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+