Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Frisian Duck | AutoUltimate | AutoXtreme | AutoMazar | Blue AutoMazar | AutoBlackberry Kush | Colour Mix | Dutch Passion


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Witam.Dziś konczymy tą fotorejację bo mimo pięknego lata zima przyszła szybciej niż się spodziewaliśmy..Rano widząc przez okno co się dzieje od razu pobiegłem na spota..Zawaliło planty śniegiem i połamało wszystko.Dobrze że w tym sezonie postawiłem na afy i udało się zebrać plon.Nie zaryzykuję juz sadzenia odmian długo dochodzących..wrzesien to miesiąc w którym powinno się konczyć u nas out..Miejscówka sprawdzona więc next sezon powinien nas wszystkich cieszyć.koncząc tą relację chcę zapytać admina o pestki na next sezon bo było mowione ze jak będę prowadził grow z tych ziaren to otrzymam następne.?W moim odczuciu wywiązałem się z deklaracji choć czuję ogromny niedosyt i chciałem na koniec piękne foty wrzucić ale z żywiołem i warunkami pogodowymi jesteśmy bezradni..następny sezon musi być elegancki..

CAM00600

CAM00599

CAM00598

CAM00597

CAM00596

CAM00595

te fotki z przed tygodnia,zapowiadało się zajebiście..

CAM00562

CAM00551

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

wszystko zcięte więc z tym postem koncze fotorelację,wagi nie mam więc nie podam ile wyszło ale na zime styknie.potrzebuje nasion na następną uprawę więc jak ktoś może wesprzeć z góry dzięki.

frisian ducka nie polecam,topy lipne puzno dochodzi i mocą nie nadrabia..

CAM00703

CAM00706

CAM00675

CAM00674

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+