Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL
Sign in to follow this  
czr1983

Frisian Duck | AutoUltimate | AutoXtreme | AutoMazar | Blue AutoMazar | AutoBlackberry Kush | Colour Mix | Dutch Passion

Recommended Posts

Witam.

Na wstepie jeszcze raz dzieki za nasiona..Szkoda ze Vito uszczuplil mi paczke bo wciaz brakuje mi kulek ale i tak ciesze sie bardzo bo w h*j dostalem..
Moze zaczne o kilekowaniu..Najgorzej kielkowaly af Ultimate, Szaman i Frisian Duck, aczkolwiek po huchaniu i glaskaniu;) wyszly mi wszystkie kielki i odrazu wszystko poszlo na spota z tym ze te wymienione mialy jeszcze kaski na glowach jak wsadzalem w ziemie..saod 2dni na jednym spocie..pierwszy dzien byl straszny upal a dzisiaj ulewy wiec niebawem skontroluje czy zyja..Spot zabespieczony przed zwierzyna i slimakami przy pomocy Antibizan i Bros slimakol,piemia uniwersalna Planta zmieszana z perlitem..Fotki zapodam jak bedzie co pokazywac..

pozdro

med_gallery_39972_521_2203037.jpg

link do albumu: http://trawka.org/gallery/image/30496-tmp-cam012471277267160/

Witaj

Pisząc posta obok emotoikony masz "Moje media" i tam wybierasz fotki które mają być w poście.

• Upvote 1

dzieki.,i tak mam probleny w wrzucaniem zdjec(tylko na tym forum)narazie wrzucam foty do galerii i jak kupie nowy komputer to zaladuje w temacie..

Admin: poprawiłem :) 

gallery_39972_521_1399940.jpg

gallery_39972_521_635752.jpg

gallery_39972_521_47588.jpg

gallery_39972_521_2479940.jpg

gallery_39972_521_1241152.jpg

gallery_39972_521_1508560.jpg

gallery_39972_521_369275.jpg

gallery_39972_521_2687004.jpg

gallery_39972_521_27057.jpg

gallery_39972_521_1164685.jpg

gallery_39972_521_1251888.jpg

Chemia na ślimory. Używam tego samego, z tym że ja sypałem spory kawałek od rośliny.   :puff:

Uważaj bo ta chemia może być silna, żeby na roślinę nie wpłynęła.

Powodzenia  B)

• Upvote 1

jaka chemie , roslina tego nawet nie wchlonie , najeiej sypac do okola grubo jak tu na zdjeciu bo slmaki to nprawde szaranca jeden slimak i nie ma rolsinki w paredziesiat minut .Pozdro dobrze ! Pozdro

panowie do okola tez sypalem grubo tylko na nowej ziemi sie tak w oczy rzuca mimo to slimaki i myszy uciely sporo plantow w pol..slimakol zakwasza glebe ale dolomit odkwasza i jednym drugie ruwnowaze,teren jest dosc podmokly..foty niebawem z tego co zyje bo bylem juz na spocieale bez aparatu i jestem zly ze te pare sztuk sie stracilo,w ich miejsce wysialem nowe af..

ps.dzieki za poprawe i wrzucenie fotek..

dobre tez rozwiazanie jest puszke przecia w pol odciac dno i ponadcinac krawedz ktora bedzie do gory i nasadzic na rosline . Moje sa na slimakolu i puszkasz w bardzo podmloklym terenie i aden nie ruszyl a lezy ich z 50obok same trupy az muchy lataja bo sie rozkladaja i smierdza pozdrawiam ! wytrwalosci i ciepliwosci .

dobry patent ale nie na moim spocie,nigdy nic nie zostawiam na miejscu,gleba szybko zarasta chwastami i wyglada naturalnie a puszki to przypal..chyba ze masz 100%bespiecznego spota..

bylem dzis na miejscowie.

na dzien dzisiejszy marnie to wyglada po tych deszczach a teraz susze,postaram sie to doprowadzic do ladu..foty laduje do galerii narazie,napewno stracilel jednego frisian duck i 2autoextrime,cos jeszcze ale narazie sam nie wiem co to za planty..wyjdzie w praniu..pozdro ryzykanci..

Zdrowe i ladne roślinki pogoda dopisuje wiec rusza do przodu :D :D

Nie moge sie zgodzic..lalo przez tydzien,az sie zulte zrobile,teraz upal ze usycha wszystko a mam jeszcze spoty do ogarniecia i z braku wody wszystko pada..czekam na deszcz jak na cud..potem juz powinno byc lepiej,mam nadzieje..z dosadzonych plantow wp pierwszym dniu na sloncu polowy nie ma,a podlalem wieczorem sporo..w dziem skwar byl za mocny i ususzylo..nie mam mozliwosci wegowac w domu ze wzgledow bespieczenstwa dlatego zaraz po wykielkowaniu wszystko szlo w ziemie,wiekszosc zyje wiec jest sie czym zajac..

@czr1983 - no niestety taki urok outa....ale za to jak pódzie do końca to czas zostanie Ci wynagrodzony i to sowicie :excellent:  wynagrodzony  :D

Powodzenia

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+