Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Frisian Duck | AutoUltimate | AutoXtreme | AutoMazar | Blue AutoMazar | AutoBlackberry Kush | Colour Mix | Dutch Passion


Recommended Posts

Witam.
 
Na wstepie jeszcze raz dzieki za nasiona..Szkoda ze Vito uszczuplil mi paczke bo wciaz brakuje mi kulek ale i tak ciesze sie bardzo bo w h*j dostalem..
Moze zaczne o kilekowaniu..Najgorzej kielkowaly af Ultimate, Szaman i Frisian Duck, aczkolwiek po huchaniu i glaskaniu;) wyszly mi wszystkie kielki i odrazu wszystko poszlo na spota z tym ze te wymienione mialy jeszcze kaski na glowach jak wsadzalem w ziemie..saod 2dni na jednym spocie..pierwszy dzien byl straszny upal a dzisiaj ulewy wiec niebawem skontroluje czy zyja..Spot zabespieczony przed zwierzyna i slimakami przy pomocy Antibizan i Bros slimakol,piemia uniwersalna Planta zmieszana z perlitem..Fotki zapodam jak bedzie co pokazywac..
 
pozdro

med_gallery_39972_521_2203037.jpg
 
link do albumu: http://trawka.org/gallery/image/30496-tmp-cam012471277267160/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

panowie do okola tez sypalem grubo tylko na nowej ziemi sie tak w oczy rzuca mimo to slimaki i myszy uciely sporo plantow w pol..slimakol zakwasza glebe ale dolomit odkwasza i jednym drugie ruwnowaze,teren jest dosc podmokly..foty niebawem z tego co zyje bo bylem juz na spocieale bez aparatu i jestem zly ze te pare sztuk sie stracilo,w ich miejsce wysialem nowe af..

ps.dzieki za poprawe i wrzucenie fotek..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dobre tez rozwiazanie jest puszke przecia w pol odciac dno i ponadcinac krawedz ktora bedzie do gory i nasadzic na rosline . Moje sa na slimakolu i puszkasz w bardzo podmloklym terenie i aden nie ruszyl a lezy ich z 50obok same trupy az muchy lataja bo sie rozkladaja i smierdza pozdrawiam ! wytrwalosci i ciepliwosci .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+