Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Uprawiał marihuanę w domu spokojnej starości


Vito

Recommended Posts

 

Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali 28-latka, podejrzanego o nielegalną uprawę konopi indyjskich. Mężczyzna założył plantację w domu spokojnej starości, gdzie pracował. 
 
Zatrzymany to mieszkaniec Gdańska. W trakcie przeszukań kryminalni zabezpieczyli 10 sadzonek marihuany i 20 gramów gotowego narkotyku. - Kryminalni z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej mieli informację, że w jednym z domów spokojnej starości na terenie Gdańska prowadzona jest uprawa marihuany. W trakcie akcji policjanci zatrzymali 28-letniego gdańszczanina podejrzewanego o to przestępstwo. Mężczyzna był zaskoczony, nie stawiał oporu - mówi sierż. sztab. Michał Sienkiewicz z zespołu prasowego KWP w Gdańsku. W trakcie przeszukań kryminalni zabezpieczyli 10 sadzonek konopi indyjskich i urządzenia służące do naświetlania, nawadniania i wentylacji. Dodatkowo w jednym z pomieszczeń policjanci zabezpieczyli jeszcze 20 gramów gotowego narkotyku. Mężczyzna usłyszał zarzuty uprawy oraz przetwarzania konopi indyjskich. Za tego typu przestępstwa grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Gdyby nie czyjaś "życzliwość" to drzewka dalej mkły by ku niebu, nie robiąc tym krzywdy nikomu. Zabraknie konfitury to i ch*ja z brawurą. Sami, bez żadnych info to mogą sobie strzelać palcem po mapie jakieś przypadkowe miejsca.

Wiadome to i logiczne, że sam się nie sprzedał.

Wszystkich tych życzliwych z zazdrości ze ktoś ma, a sami się boją sadzić wiec wala po uszach i wszystkich ludzi żyjących jeszcze starą datą, którzy też wyolbrzymiaja wszystko za bardzo i swoimi dzialaniami na własną rękę walczą w ich postrzeganiu ze "zlem", gdzie wgl nie mają pojecia ani o działaniu ani o czymkolwiek. Dla nich wszystko to narkotyki i mafia. Dlatego z obaw coraz częściej łapią za tel i zgłaszają ludzi czy miejsca. Ludzie myślą że idąc na policje uspokaja sytuacje i zrobią porządek w kraju. A prawda jest taka, że zamiast zwalczać tylko bardziej podnoszą poziom agresji i nerwów, "bo jak żyć w kraju gdzie człowiek nie może zaufać bliźniemu, który potrafi bez powodu zniszczyć życie drugiemu". Państwo powinno bardziej się angazowac i skupiac na potrzebach i prośbach obywateli, którzy prosząc i apelując w jakiejś sprawie, chcą poprawić sytuację i działać w dobrych celach aby przynieść korzyści i poprawę życia w ojczyźnie, zostają poprostu zablokowani przez rząd który nie potrafi dostrzec tego ile dobra i korzyści dla ludzi i jeszcze większych dla siebie odrzuca z tego powodu, że wszyscy patrzą powierzchownie i zamiast posłuchać głosu wiekszosci i pójść na rękę obywatelom i pomagając im. Co robią? Nic. Odwracają się plecami i nawet nie myślą o tych sprawach licząc, że tym pokażą swoją wyższość nad nami.

Wiec tu kolejna myśl : "Jak wiec żyć w kraju, gdzie jawnie traktują nas jako jednostki bez własnego zdania i opinie, ktore mają na celu zaspokojenie potrzeb i portfeli urzędników?"

I oto mamy rozpisane błędne koło które pokazuje, że człowiek zamiast popadać coraz bardziej w chciwość, powinien otworzyć oczy i pomyśleć że bez jakichkolwiek kosztów może zyskać sprzymierzeńców jak i większy szereg korzyści i możliwości. I tak oto w smutnym finale, dobry chłopak trafi do zamknięcia za hodowanie roślin, mimo że do tej sytuacji i czynu chłopaka doprowadziła właśnie obojętność i bezmyślność państwa. .

Musze powiedzieć, że naprawdę zastanawia mnie to czy politycy tego nie widzą, że poprostu oni sami stwarzają sobie te niepotrzebne problemy i z każdą chwilą tylko tracą zaufanie i nadzieje do Naszego państwa oraz na lepszy świat ;)

Oooj, dopiero teraz zauważyłem, że moje 3 krótkie zdania z początku zamieniły się na dużo więcej, ale znów pomyślałem o systemie sprawowania władz w Polsce i co przykre o tym ze ludzie są tak strasznie zaślepieni i naiwni dlatego ze cały czas wierzą w obiecanki i słowa o nowych lepszych czasach, Polska druga Irlandią... tak tak... Z roku na rok coraz więcej obiecanek i coraz to gorsza sytuacja w Naszym Kraju. Najśmieszniejsze, że płacimy coraz większe podatki i ceny, niby dlatego by wzbogacić państwo i powoli spłacić długi Kraju, ale ceny stałe rosną, a dług publiczny zamiast maleć również się powiększa ;D Jesteśmy na minusie jedyne 3000+ mld zł :)

Jak rząd traktuje ludzi, tak ludzie nawzajem zaczynają się traktować.

Oto jedyne źródło wszystkich problemów, nerwów i zmartwień Każdy musi przypomnieć sobie i zapamiętać ze to my tworzymy, zasilamy i utrzymujemy kraj by wgl mógł funkcjonować, ale na przeszkodzie do rozwoju i osiągnięć stoi pewna grupa ludzi, która nie daje sobie poprostu rady z organizacją i funkcjonowaniem całego systemu.

Żeby coś zyskać, najpierw trzeba coś dać, a nie tylko i wyłącznie brać.

Z każdym dniem biorą od nas więcej, i z każdym dla coraz mniej.

Jeszcze trochę czasu i będzie Trzeba pracować dla Ideii, w ramach rekompensaty wzamian za możliwość mieszkania w Polsce... Co się z tym wiąże? Utworzy się "System Samowolka" I wszyscy będą bezradni w środowisku i otoczeniu które sami tworzyli, przez niezadowolenie i bezsilność jaka im towarzyszy...

Jednym słowem, uważam że jeśli sprawunki Naszych "myslicieli" nie zostaną głębiej przemyślane, a ich decyzje w dalszym ciągu nie liczące się ze zdaniem tych którzy muszą na to wszystko dookoła ciężko pracować, to chyba rozpęta się burza do walki Nas wszystkich z wyżej usytuowanymi organami władz i innymi klasyfikujacymi się do tej grupy jednostek które cały czas zwodza i tylko mydlą Nam oczy.

Niektórym może się wydawać, że wgl nie nawiązuję do tematu i pisze sobie coś od tak... Ale po krótkiej chwili można dostrzec, że wszystko jest jak trzeba i na temat, to poprostu nawiazanie do problemu z dotarciem do samego jego źródła ;)

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie ale jak już się rozpedzilem to ciężko było zastopowac, bo naprawdę życie w Naszym kraju jest strasznie ciężkie i trudne. Człowiek nie szkodzi ani nie zagraża innemu. Staje się bardziej kreatywny i zaradny, chce zrobić i zyskac coś dla siebie. Poświęcony czas na naukę i rozmowy i dzielenie się doświadczeniami to coś co rozwija i otwiera jeszcze większy wachlarz możliwości. . Gdzie wystarczy jakaś menda która wola inne mendy po to aby ukarać za coś o czym wgl nie mają pojecia. Najważniejsze ze większą siłą dysponują ludzie którzy cały czas sprzeciwiają się swiatu i z każdym dniem tworzą jeszcze potężniejsza hierarchię.

W Nas jest siła, w Nas jest moc.

Usiadzmy i palmy przez całą noc!

Link to comment
Share on other sites

Milo słyszeć, że jest ktoś kto również nie patrzy tylko powierzchownie, ale bardziej zagłębia się w sprawy które Nas otaczają i przede wszystkim dotyczą. Ciężko znaleźć ludzi którzy potrafią dzielić się swoimi przemyśleniami i tym co naprawdę o tym wszystkim sądzi. .

O tym trzeba rozmawiać. Sami pracujemy i budujemy własną przyszlosc.

To my powinniśmy nadawać rytm, a nie do jakiegoś straconego tańczyć. Takie jest moje zdanie ;)

Ambasadorka dzięki za nadesłanych temat.

Juz zabieram się do lektury, bo czuję tam mocne uderzenie ;D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+