Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 400W | Auto Mazar, Noname (Niedokończony)


ZAM

Recommended Posts

na dniach rozpocznie się kwitnienie, 

 

rozumiem ze powinny pojawic sie preflowery tak jak obecnie na automazarze ?

 

uzupełniłem dni w upie

 

 

aha i mam pytanie odnosnie nawozow... jak na razie nie dalem ani kropli i poniekad chcialbym sie tego trzymac czy jedyne ryzyko to mniejszy crop? czy faktycznie moze zaszkodzic roslinie brak dopalaczy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przydał by się na kwitnienie, bo bez niego będzie ładna i zdrowa roślina ale więcej niż ~~10g z rośliny ciężko będzie wyciągnąć, tym bardziej że podłoże masz słabe, gdybyś dał jakiś np. biobizz allmix + btguano to był by fajny wynik bez nawożenia :) Na następny grow zaopatrz się w biotabs i będziesz zadowolony, teraz potrzebujesz jakąś małą ilość nawozu na kwitnienie, typu: BIOBIZZ BIO-BLOOM 500ML ORGANICZNY NAWÓZ NA KWITNIENIE lub z mineralnych ADVANCED NUTRIENTS BLOOM 100ML FORMUŁA pH PERFEKT

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jesli kupie blooma bede musial robic flusha aye?

 

widzialem ten towar w growshopie na miescie wiec moze go kupie co do flusha odezwe sie pozniej jak to zrobic by nie spieprzyc...

 

jesli beda oba to ktory wziasc?

 

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzien 37/6 Flo

 

 

Jednemu panu musiałem podziękować (przy wyrywaniu zauważyłem ze ukorzenienie było bardzo zdrowe i mocne przez co względnie ciężko się ja wyrywało)

 

Rośliny karmie w tej chwili Biobloomem oraz Topmaxem od biobizza.

 

Automazarowi puchną preflowery a reszta panien tez zaczyna kwitnąc. Jestem chyba na dobrej drodze.

 

A tu fotki:

 

AutoMazar

 

DSCF7039

 
I reszta zdjęć:
 

DSCF7045

DSCF7044

DSCF7043

DSCF7042

DSCF7041

DSCF7040

DSCF7038

 

 

także jedziemy dalej....

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+