Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Recommended Posts

Po wykiełkowaniu umieszczam nasionko w doniczce docelowej czy po pokazaniu pierwszych listków moge odrazu na dwór wynieść ? Jak podlewać po pokazaniu pierwszych listków i w czasie jak przełoże wykiełkowane nasionko do doniczki docelowej ?

Link to comment
Share on other sites

jakie za zimno?? jest normalnie.. juz sie robi ciepło więc nie mąć chłopakowi w głowie :) jezeli nie masz mozliwosci trzymania sadzonki w domu, to mozesz już wynieść na dwór z tym ,że musisz zapewnić odpowiednie warunki :) tkzw. Foliak juz pełni swoją rolę bardzo dobrze. Dlatego tak jak wyżej piszą- poczytaj-poszukaj a napewno dowiesz sie wszystkiego co potrzebujesz :)

Link to comment
Share on other sites

A słyszałeś powiedzenie "kwiecień plecień"? A nadal mamy marzec. To, że dziś jest ciepło nie znaczy, że za tydzień nie będzie przymrozków. U mnie np po kilku dniach mega ciepłych w niedzielę, z nienacka, nad ranem było -7. Także jeśli ktoś mąci to Ty. Większość roślin wysadza się do gleby kiedy już nie ma ryzyka przymrozków. Chyba, że są to takie rośliny, które sobie z przymrozkami poradzą. A MJ do nich nie należy.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+