Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Usychające liście, co robić ?


sytner

Recommended Posts

Pomidory przepłukałem dzisiaj wodą, sprawdziłem wodę która wypłynęła, ph wynosiło 7. Czy moge obniżyć ph sokiem z cytryny zmieszanym z odstaną woda i przełukać je jeszcze, żeby troszkę obniżyć ph ? Czy nie będzie wtedy za mokro (na razie wlałem w nie 2 litry do każdej ). Co o tym sądzicie ? Jeśli to dobry pomysł to jakie powinno być ph wody ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

flush to flush, przy glebie przelanie niemal pewne,

 

unikaj przelania za wszelką cenę

podlewaj wodą z dobrym ph

 

jeśli masz jakieś żródło że cytryna to dobry regulator ph to się podziel, w przeciwnym wypadku odstąp od zamiaru

ph+ i ph- ze sklepów są mega wydajne, wystarczy parę kropelek, jak będzie następne grow to sobie spraw

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj mija 5 dzień od flusha, jednej z roslin wyraźnie sie polepszyło, druga jakby tylko troszeczkę ruszyła. Później postaram sie dodać zdjęcia z przed flusha i po 

flush to flush, przy glebie przelanie niemal pewne,

 

unikaj przelania za wszelką cenę

podlewaj wodą z dobrym ph

 

jeśli masz jakieś żródło że cytryna to dobry regulator ph to się podziel, w przeciwnym wypadku odstąp od zamiaru

ph+ i ph- ze sklepów są mega wydajne, wystarczy parę kropelek, jak będzie następne grow to sobie spraw

 

Właśnie się zastanawiam czy zrobic flush raz jeszcze bo troche to pomogło przynajmniej jednej z roślin (troche to dziwne bo podlewałem je identycznym nawozem i ta samą dawką, ale cóż), tylko właśnie martwi mnie to przelanie, czy może sie wstrzymać jeszcze kilka dni i obserwować ? A co do cytryny to chciałem trochę obniżyć ph bo było 7, a nie miałem nic innego pod reką

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdjęcia z 16.01, flush 18.01 (jutro zrobie aktualne fotki). Dzisiaj dostałem BioBizz Try Pack, czy jest sens podlać Bio-Bloom i Top-Max  ? Przez ostatnie 5 dni (od flusha) jedna roślinka trochę spuchła, druga troszkę  mniej. Tak sobie myśle żeby jeszcze poczekać 1 do 2 tygodni, skoro nagle coś się ruszyły

 

100 8458

 

100 8461

 

100 8457

 

100 8463

 

100 8465

 

100 8464

 

100 8466

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+