Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Kongres kładzie kres wojnie z marihuaną do celów leczniczych - marihuana jeszcze nigdy nie była tak legalna w USA


Vito

Recommended Posts

Obywatele, punkty sprzedaży i uprawiający marihuanę do celów medycznych w tych stanach USA, w których przepisy zezwalają na stosowanie marihuany do celów leczniczych nie będą już ścigani przez władze federalne. Niesławna "wojna z narkotykami" w odniesieniu do marihuany medycznej skończyła się w stanach w których jej stosowanie zostało zaaprobowane. Rozwiązanie to, może zmienić zasady gry na całym świecie.

 

congreso_3_blog_full.jpg

 

Podczas gdy w Hiszpanii Delegacja rządu Kraju Basków odwołuje się w sądzie od rozporządzenia miejskiego mającego na celu regulację klubów towarzyskich konopi w San Sebastián, w Stanach Zjednoczonych marihuana nigdy wcześniej nie było tak legalna.
 
Zwłaszcza po tym jak w ubiegły weekend Senat tego kraju zatwierdził (w głosowaniu dwupartyjnym 56 do 40 głosów) projekt ustawy budżetowej przeznaczającej ponad 1100 milionów dolarów, które finansować będą rząd federalny do października 2015 i zawierającej poprawkę zakazującą władzom federalnym ścigania osób, które kupują lub sprzedają marihuanę do celów medycznych w stanach, w których lecznicza marihuana jest w taki czy inny sposób legalna lub regulowana.
 
Są to olbrzymie kroki podejmowane przez kraj Ameryki Północnej, które pozostawiają Hiszpanię i inne europejskie kraje daleko w tyle, w zakresie działań na rzecz legalizacji. Projekt ustawy, nazywany "cromnibus", do wejścia w życie potrzebuje jedynie podpisu prezydenta Baracka Obamy.
 
Wiedzieliśmy już wcześniej, że w wyniku tego głosowania, Wydział Sprawiedliwości USA może być zmuszony do zaprzestania aresztowań hodowców i sprzedawców marihuany w stanach, w których zakaz został zniesiony. Innymi słowy Stany Zjednoczone podjęły inicjatywę, aby zakończyć, raz na zawsze, niesławną "wojnę z narkotykami", która w taki sam sposób traktowała zupełnie różne substancje.
 
Ta sytuacja rozbudziła nadzieje nie tylko Amerykanów, ale także obywateli Europy i reszty świata. W Dinafem mocno wierzymy, że niezależnie od przeszkód politycznych, z którymi muszą mierzyć się stosujący marihuanę w krajach takich jak Hiszpania, w końcu zastosowany zostanie amerykański przykład, zarówno z punktu widzenia medycznego jak i rekreacyjnego. 
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+