Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Płyn do mycia szyb.


sandman118

Recommended Posts

Cześć.

 

Jakiś dowcipniś (zabije ... ) popsikał mi planty płynem do mycia szyb ( liscie ) ale na szczescie nie wlał go do gleby. Oczysciłem liście i spłukałem wodą. Dzis patrzę, a niektóre części rośliny są na maxa oklapnięte, i co gorsza jak mamy szczyty rośliny to wyglądają jakby zgniły. Nie jest tak wszędzie ale na pobocznych rozgałęzieniach. Wyrywać to już ( te boczne odnogi ) bo nic z tego czy zostawić może się odratuje ? Góra roślin wygląda tak jak wyglądała i jest chyba okej.

Ja bym wyrwał na koszt tego aby te co "przetrwały" rosły silniejsze i zdrowsze. Ale wolę spytać..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

http://trawka.org/gallery/album/889-dwdwq/    - mam nadzieje że otwiera . Liście to tam nic ale te szczyty - masakra :c co ja mam teraz zrobić spaliło je nie? Bo nie wydaje mi się żeby były mokre... to stało się wczoraj na wieczór około 18 godziny. Da się coś z tym zrobić ? Nie wszystkie mi spalilo bo te główne to chyba luz ale to co na zdjęciach - brak słów ja można być taką ku**ą.. ona dopiero zaczyna kwitnąć

PROSZE O W MIARE SZYBIE ODOWIEDZI CZY COŚ MOGĘ ZROBIĆ.... ( TO MÓJ 1 GROW I TAKIE COŚ -- ZAWIODŁEM SIĘ STRASZNIE )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+