Skocz do zawartości
thc-thc

grower

white widow pomoc pierwszakowi :)


olimp

Recommended Posts

Witam: 

zaczne od tego, ze nie pasuje chyba do żadnego forum :(

1. jestem w Hiszpanii i zostane tu jeszcze długo, zająłem sie uprawą niedawno - to moja pierwsza roślinka

2. warunki: dwa balkony, musze przekladać roślinke na słońce, temperatura stała około 26 w dzien i 23 w nocy. godzin słonecznych około 11

3. ziarenko (white widow kupione w sklepie w UK) wsadziłem na watke i wykiełkowało 2 dni poźniej: 12 wrzesnia

4. zasadziłem w ziemi w butelce. natepnego dnia roślinka sie przebiła. to zdjecie około 16. września post-41844-0-72395900-1411395937_thumb.p

5. parę dni poźniej(ponieważ zrobiłem samopodlewajacy sie system, a jest to raczej słabe postanowiłem przesadzić roślinke do dużej donicy)

6 dzis jest 22 wrzesnia i roślinka wyglada tak: post-41844-0-54940300-1411395902_thumb.j troche mnie martwi, czy nie jest za mała jak na swój wiek. 

Czy ktoś mogłby mi pomoc i popilotować moja uprawę? obiecuję, że zdobytą wiedze bede przekazywał dalej :)

post-41844-0-00260000-1411395798_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, także niedługo będziemy w es więc tutaj pasujesz :)

 

 

Fakt wygląda że stanęła, napisz co to za ziemia ? Jaką wodą podlewasz ?

Potrzeba jej teraz wyłącznie słońca i dobrej wody. Jak z wilgotnością ? Termometr z higrometrem zawsze się przydaje, nawet do domu.

Wygląda na zdrową, więc może pierwsze dni inwestuje w korzenie i zaraz powinna ruszyć. 

 

Zdjęcia dodawaj do galerii forum, jako załączniki do posta kiepsko się ogląda. Jak dodać fotki: http://trawka.org/topic/31837-jak-dodac-zdjecia-do-galerii-trawka/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+