Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Rodzina Kush, indica, która stała się synonimem sukcesu


Recommended Posts

Wszędzie pełno różnych rodzajów Kush, ale czy wiecie skąd pochodzi ta rodzina konopi? Pierwotna odmiana tej rośliny pochodzi z miejsca prawie magicznego, choć w ostatnich dekadach niszczonego przez konflikty: pasma górskiego Hindukusz. Ta cudowna enklawa, znana z wysokiej jakości haszyszu, jest przedłużeniem Himalajów i obejmuje północno-zachodnią części Indii, części Pakistanu i Afganistanu.  

 

bubadef_4_blog_full.jpg

 

W latach 60 i 70, hipisi powracający z uduchowionych podróży w te strony przywozili ze sobą nasiona afgańskie, pakistańskie i kusz do Europy, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Po powrocie krzyżowali je z odmianami sativy, tworząc spektakularne odmiany łączące w sobie to, co najlepsze. Krzyżówka z dominującą indiką umożliwiła skrócenie czasu wzrostu i kwitnienia, umożliwiając uprawę w strefach północnych i zwiększając moc i efekt działania. Od tego czasu obszar południowej Kalifornii został okrzyknięty miejscem, w którym rozwinęła się rodzina Kush, często używana w celach leczniczych.  

 

og%20kush_blog_cdn.jpg

 

Dinafem OG Kush
  
Sukces tej rodziny potwierdzony został wieloma nagrodami, takimi jak High Times Cannabis Cup. Zarówno oryginalny Skunk z lat 80tych, jak i Vanilla i Kaia Kush zdobyły tę prestiżową nagrodę. Rodziny Kush pomogła również stworzyć krzyżówki, które nie noszą nazwy Kush, a również zostały zdobywcami prestiżowego trofeum. Tak jest w przypadku White Widow, Sensi Star i AK-47.
 
Z drugiej strony OG Kush jest najczęściej sprzedawaną odmianą w Stanach mimo, że jej cena sięga 30 dolarów za gram. Powody są oczywiste: wspaniały smak cytryny i nafty oraz brutalna moc do 24% THC. Inną popularną odmianą jest Bubba Kush marihuana 80% indica o bardzo słodkim smaku.  
 
 
 
Dinafem Buba Kush
 
Dzięki swoim właściwościom (silny efekt fizyczny, poprawa nastroju, itp.), rodzina Kush stała się również liderem w zakresie terapeutycznego stosowania marihuany. Obecnie, wiele odmian jest stosowanych w leczeniu bezsenności, chronicznego bólu, nudności, depresji, utraty apetytu i stanów lękowych.

 

fhs0041_product_full.jpg

 

Lemon Thai Kush, Humboldt
 
Kush jest tak popularna w Stanach Zjednoczonych, że stała się synonimem potężnej marihuany. W 2009 roku, republikański senator stanu Illinois, Mark Kirk wprowadził poprawkę w celu zwiększenia kar za handel marihuaną Kush, określając w ten sposób marihuanę, zawierającą ponad 15% THC.
Kush, Kush, Kush, nazwa jest chwytliwa, a wiele osób natychmiast pomyśli o jej psychoaktywnej mocy, o kompaktowych i żywicznych pąkach… a nas już zawsze będzie ona przenosić w tajemnicze niebieskie doliny Hindukuszu.
 
valles_blog_cdn.jpg
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+