Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Czechy - Praga - Czuć tam trawkę...


Cashandra

Recommended Posts

Post10.png
 

Praga (czes. i słow. Praha, niem. Prag) – stolica i największe miasto Czech, położone w środkowej części kraju, nad Wełtawą. Świetnie zorganizowane miasto turystyczne, dość tanie dla turysty. Przyjazne ludziom młodym.

Nie da się ukryć faktu, że w "Czechach pachnie ziołem", skoro w samym środku dnia w ścisłym centrum miasta podchodzą do Ciebie osoby o imigranckich rysach twarzy i kolorze skóry, po czym zadają Ci pytania "Czy nie chcesz trochę zielska?". Są też bary gdzie ludzie normalnie siedzą i palą jointy, jak się idzie niektórymi ulicami Pragi to przy niektórych barach czuć po prostu zapach palonej marihuany.
W sezonie na starówce jest okropnie dużo turystów, czasami spotka się jakieś osoby z Polski, w wielu małych sklepach osiedlowych pracują Azjaci. Dosłownie takie małe multi-culti. Ceny podobne są jak i w Polsce, ale trzeba się z tym liczyć, że na starówce z wiadomych powodów jest znacznie drożej niż w innych częściach Pragi. Istnieje też wiele "zielonych" sklepów z różnymi przyrządami do palenia typu, bletki, bongo, fajki wodne, odzież w kolorach rasta czy inne specyfiki jak np. absynt. Dość sławny alkohol, warto spróbować choćby dla samego smaku.
W Pradze też jest dużo burdeli, klubów ze striptizem czy innych swego rodzajów atrakcji. W centrum o ulotkę z zaproszeniem do klubu nie trudno. To jest miasto też dla zakochanych par i ludzi przede wszystkim młodych. Jeżeli planujecie ze znajomymi wyjechać po raz pierwszy za granicę, to Czechy są dość fajnym pomysłem. Hoteli, motelów, hosteli jest tutaj dużo, więc ze znalezieniem miejsca wolnego nie powinno być problemu.
W mieście kręci się też dużo patroli policyjnych czy innych służb mundurowych. Ogólnie jest to raczej spokojne miasto, z mocnym akcentem na słowo "zabawa". To jest też świetne miejsce dla kondycji, Praga leży na wyżynach, więc się nie zdziwcie jak będziecie mieli raz mocno pod górkę, a raz z górki.
Są też miejsca dla spokojnych turystów, jak liczne muzea czy inne zabytki. Praga, skapitulowała podczas II Wojny Światowej, więc nie została zbombardowana, miasto w starym stylu. Idealne miejsce do zwiedzania, zabawy, turystyki.

http://cash-andra.blogspot.com/2014/09/czechy-praga-czuc-tam-trawke.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+