Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jaka odmianka na out dla nerwicowca


Gapa

Recommended Posts

Przy SSH nie złapiesz paranoi, nie skupisz się na niej. Zapomnisz i zajmiesz się czym innym. Moja żona miała problemy nerwowe, odkąd pali SSH wszelkie problemy z nerwami minęły. Ja także odczuwam psychiczny relaks po niej. Także to nie jest wyssane z palca polecenie mocnego haze ;) Zresztą trzeba by porównać jeszcze kolor trichomów przy ścięciu, u mnie były przezroczysto-mleczne pół na pół. Przy całkowicie mlecznych lub wpadających w bursztyn faza będzie inna. 

Indica może go pogrążyć w fotelu z myślami co właśnie może prowadzić do paranoi więc sativa vs indica ? Uważam że to kwestia danej odmiany a raczej danej odmiany danego growera, bo stosowane nawozy także mają znaczenie. 

  :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość anonimgrower

adihi - masz racje przejęzyczyłem się dopisując przy Landarece słowo '' odmiana '' . 

Nie masz za co przepraszać ;)

Nawet teraz się zastanawiam jakiego słowa użyć zamiast tej odmiany .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Vito tylko, ze ten wasz SSH byl po pierwsze za wczesnie sciety, a po drugie palilem SSH i mialem w boxie. najszybszy sciety byl po 14 tyg. a ziolo zabijalo, mialem po nim takie bicie serca przyspieszone, ze podchodzilo pod bad tripa. Zauwaz, ze napisalem, przyklad sativy co ty podajesz czyli ogolnie haze, a nie napisalem jakie indici. Kazdy dobiera odmiane wg potrzeb polecilem mu passiona, a nie herijuane czy sensi stara. haze sa znane z psychodelicznego haju i trippowego niz uspokającego i tego nawet nie proboj zakwestionować :) palilem tego bardzo duzo i w zyciu nie polecilbym tego osobom, ktore chca sie uspokoic

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

SSH jest bardzo dobra odmianką do leczenia nerwic i napadów lekowych,bezsenności, niedowagi, braku apetytu, braku pamięci- tu zaskakująco bardzo dobrze odświeża pamięć - przypomina zdarzenia odlegle, nawet te z dzieciństwa. Zwiększa aktywność fizyczną oraz pracę umysłową.

 

Ale tylko wtedy gdy zachowuje się w pełni odpowiednią dietę i aktywności fizyczną połączonej z inhalacją i jedzeniem konopi przynosi duże rezultaty.

 

Silver jest odmianą którą powinno się jeść, a nie palić. Tylko metodami takimi jak jedzenie produktu konopnego oraz inhalacja można uzyskać bardzo szybkie rezultaty w leczeniu lub w codziennej diecie. 

 

Palenie jointa/lolka/bonga/wiadra/fifki/lufki/wodnej (bez vapo) , NIE JEST medyczną metodą leczenia się konopią.

 

Więc gdy wypowiadamy się na temat takich aspektów leczniczych tej rośliny podpierajmy je doświadczeniem i dowodami. 

 

 

Super Silver Haze nie tylko leczy, ale również stymuluje do dalszych działań udoskonalania swojego zdrowia.

 

Relaks psychiczny dzięki haze można osiągnąć w łatwy sposób - zachowując umiar. Jedząc, przez 2-3 h początkowej fazy masz w pełni zrelaksowane ciało i umysł pełen chill.

 

Potwierdzam to na mojej osobie-efekty masz w działach cannabis cookbook- przepisy konopne, w smoke reportach i na co dzień na forum - gdzie zapraszam do lektury.

 

Efekty działania produktu konopnego z ssh to 8-10 godzin fazy z jedzenia, 2-3 h z vaporizatora - wystarczająco dość długie działanie rośliny. 

 

Moc rośliny jest duża - więc używać trzeba jej z głową i roztropnie, nawet w takim stadium jaka była ścięta nasza.

 

Nie jaram by mnie zajebało - brzmi zabawnie, gdy się takie coś czyta. 

:indiana:

 

Przy okazji wypadałoby: 

 

jesteś na forum nowy - przywitaj sie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+