Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ganja od dilera vs czysta sensi


Gość Dżony Cash

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zazdroszcze dobrych dilerow, mialam raz kiedys takiego ale to bylo 400 km temu

a teraz ....

zlodzieje.

nie chce juz kupowac zawsze musze sie prosic a oni łaske robia .... wyciagaja kasy ile wlezie , wole zainwestowac to w sprzed do hodowli bo to i tak nigdy nie jest 5g

albo jak sie trafi 5 g ch******o palenia to dopiero szkoda kasy.

za te 150 zł to juz moge zaczac budowle

dlatego tez jestem na tym forum. bo powiedzialam stop dilerom

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moj dil to w zasadzie moj w penis dobry ziomek i ma to samo co ja ;) syfu nie zapali ... woli przez tydzien nic nie brac i poczekac na cos konkretnego ... Rzadko sie zdarza ze biore od kogos innego, to juz raczej desperacja na cisnieniu i niestety często trafia sie cos bonusem w postaci sody, piasku, szkla ... ;/

Ostatnio mialem tak ze wyslalem kumpla po sztuk bo mi sie z lenia nie chcialo wychodzic z domu i przyniosl tak koszmarny syf ze po prostu mu dalem ta pake za free ... spalilem bongo i mi sie odechcialo. Totalnie bez smaku, gardla tez nie poszczypalo i praktycznie wogole nie szlo z niego sciagnac normalnego bucha tylko takie jakby "rozwodnione" chmurki :(

Moja rada na cos podobnego, nie wazne jak wygląda, wazne jak pachnie ;) jesli jestescie zmuszeni do kupienia czegos z niepewnego zrodla to otworzcie siate i powachajcie... Zazwyczaj, bo nie powiem zawsze taki kał charakteryzuje sie brakiem zapachu albo pachnie leciutko, albo calkiem czym innym. Opieram tą rade na przekonaniu ze wiecie jak powinno pachniec dobre palonko :happy: Najlepiej tak zeby bylo go czuc nawet z kiermany :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co do zapachu to się nie zgodzę, nawet ścierwo jakieś może dobrze pachnieć. I wyglądać też może dobrze, niby ładne topy a dojebane czymś, bo się węgli. Póki nie zapalisz to się nie dowiesz, czy normalne jaranie czy czymś dojebane.

Green_Man, wątpię, żeby to była feta, pewnie jakiś dodatek, żeby więcej ważyło.

Wiadomo, że swoje najlepsze, ale np. teraz nie mam swojego, bo na indoor nie mam warunków, a na outdoor trzeba czekać. ;) Więc się kupuje. Ale ostatnio u mnie jest praktycznie wszędzie zajebiste palenie, same topki niczym nie dojebane. Przez jakiś miesiąc czasu zdarzyło mi się palić tylko raz ch****e palenie, bo miał, pewnie jeszcze zmieszane z czymś, ale przynajmniej wiem, żeby już tam nie chodzić.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

TEMAT DO MISTRZOWSKICH.... :roll:

Teoretycznie nie ma rzadnych roznic, to ziolo i to ziolo. Tzw diler (ku**a co to za slowo zjebane? wiekszosc ludzi, od ktorych kupuje to po prostu koledzy, ktorzy odsprzedaja, albo ludzie, ktorzy wlasne chwasty sprzedaja). Ja sie z sytuacja, zeby do ziola bylo cos dosypane nie spotkalem, a jaram dlugo. Zreszta co tu duzo gadac, jak nawet na tym forum co 2 osoba pi*****i farmazony o chemicznej bace. :zliscia:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co ty gadasz jak ja 2 lata temu kupowałem to sam mi dil przyznał ze jest z szkłem, wtedy byłem mały szczeniak to powiedziałem że mi to wisi a po 2 nie wiedziałem o co chodzi wtedy z tym szkłem. Nie wiem jak jest teraz bo mam swoje wiec nie kupuje :zbakany: :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Shi, ogarnij sie bo warna dostaniesz, temat jak najbardziej na miejscu a jak bys chociaz troche czytal forum to bys wiedzial co ludzie (zieloni) chca robic z MJ zeby byla "lepsza" wiec nie mow mi tu ze nie ma czegos takiego, a po 2 dilera nie znasz to sie nie odzywaj, wszyscy biora ziolo od tzw. biegaczy (ktorzy biora od innych biegaczy - czasem od dila) wiec nie wiem co cie tak denerwuje w słowie diler....

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Diesel

Wiadomo, ze diler moze ci nawet i nasrac do dilpacka, ale to nie znaczy, ze towar od dila jest inny niz nasz, bo nie jest! W znakomitej wiekszosci to jest po prostu zielsko.

Temat dalej mnie przekozacznie smieszy i uwazam, ze zasluguje na mistrzowskie. Rozumiem, jak by nazwa tematu brzmiala "chemizowane ziolo", mozna by dyskutowac.

ps. rozumiem, zdarzy sie komus kupic "nie czyste" ziolo, ale na boga, to sa wyjatki, a nazwa tematu sugeruje, jak by zielsko od dila bylo inne niz przez nas wychodowane. :zliscia:

:trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Shi, diler to diler, roznnych dilerow ludzie maja, temat zostaje tutaj i nie tobie decydowac czy nadaje sie do mistrzowskich, nie chodzi tutaj o to czy ziolo jest z czyms tylko np. diler moze sprzedawac normalne ziolo ale lipna odmiane i juz mozna tutaj o tym dyskutowac, jezeli chcesz dalej o tym rozmawiac to zapraszam na PW bo nie chce tutaj robic wiecej offtopu.

Pozdrawiam

:offtopic::peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+