Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ganja od dilera vs czysta sensi


Gość Dżony Cash

Recommended Posts

Ja mam luzik z moim kolezka kupuje po 50 nawet 100g. i jak mi daje ja sobie zlapie sreberko i mowie w zartach''cos malo co ty jaja sobie robisz..?'' to mowi to masz jeszcze troszke i jeszcze kabanka :blant: spalimy sobie z jego temaciku:) trzeba sobie radzic ... 8)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dil tez czlowiek i takim sposobem zarabia... jak bedzie kombinowac to zarobi wiecej. Biznes jest biznes, brednie typu pasta do zebow z baka lub bialy proszek sa bezpodstawne i wynikaja z niewiedzy palacych. Baka ma swoja charakteystyke i ciezko jeest ja wymieszac z czymkolwiek. Jedyne co jest to woda tak jak przedmowca powiedzial albo solniaczek. Jezeli twoj dilek stosuje inne metody (kompiele chemiczne hahaha) to go zmien bo szkoda zdrowia!!!! a wracajac do tematu czysta SENSI a nie zaden skunn :bongo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciekawe kiedy wyginie te "chemiczne" pokolenie, nie możecie uwierzyć, że natura może kopać?

Dżony Cash, nie to nie jest normalne, że maczają w eterze, jak widziałeś to na własne oczy to ok, ale pewnie słyszałeś od osiedlowych "znawców", to jest ch**a prawda

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Jeśli o mnie, to zawsze od swojego dila dostaje konkretny temacik. Piękny zapaszek, kozacko się pali no i faza taka jaka być powinna :zmiazdzony: Myślę, że to dlatego tez, że znam się z tym dilerem już trochę czasu. Nigdy mnie nie wychujał.

Zawsze jak dostaje on rzut, to z jednego miejsca, gdize temat jest cały czas moooooocny, woli poczekać kilka dni, niż wziąć z innego źródła.

Szokuje mnie wasze opowieści o jakiś dosypkach.. może po prostu źle trafiacie. Ulica to Ulica każdy przecież chce zarobić. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Sa przypadki czasami ze baczka jest naturka ale bardzo rZadko tak najczesciej spotykany jest z dosypka patrzac na palonko na pierwszy rzut oka wydaje sie zajebista dużo kryształów a to szkło wystarczy lupa i widac ze to zwykly chlam wole juz liscie spalic i chill :zbakany:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Smoker skun nie klepie mocniej jak mocna naturka, trzeba tylko odpowiednich genów, odpowiedniej odmiany. I nwcale nie jest to rarytas :) A te wszystkie maczane gówniane palenia no to brak słów poprostu. Nie ma za duzo na ruynku baki nie parchanej z jakims gównem. Raz teraz zajarałem kupnego od chyba roku zaraz mnie tak beret napierdalał że juz nigdy wiecej...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+