Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ganja od dilera vs czysta sensi


Gość Dżony Cash

Recommended Posts

Zgadza sie. Do ziola dosypuja szkla, piachu, a bardziej "rozgarnieci" daja niektore specyfiki

 Sam nawet bylem kiedys swiadkiem gadki, ze trza posadzic samosiejke (chodzilo zapewne o przemyslowke) i pryskac spryskiwaczem do okien (lub cos takiego, nie pamietam juz jak to bylo) i masz najlepsze ziolo na miescie...

Dla mnie to szok. Jak chce zapalic, to 2 razy w roku kupie cos od jakiegos dila z ulicy. Bo to jest scierwo najczesciej. Wiadomo - ulica, to ulica, kazdy chce zarobic... z gieta, robia dwa giety i dodaja do wagi czegos... nie zaopatrujcie sie u dilow zbyt czesto, nie poplaca to :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uogólniasz trochę, nie każdy diler dosypuje czegoś. Ale są i tacy, że jak jest miałowate palenie to mieszają z majerankiem czy ch*j wie czym i to są częste przypadki.

Ale są też dilerzy, którzy mają zajebiste topy, nie zmieszane z niczym.

Wszystko zależy od kogo się bierze a w moim mieście też skąd się bierze. Jest takie miejsce, gdzie od ponad roku jest ciągle zajebiste palenie, same topki niczym nie dojebane. :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Paste do butów ?!

Grubo...

U mnie ,jak chyba u wszystkich , bywa różnie raz dobre raz nie , raz duzo mialu , raz male bobki , raz mocny ale sztuka to 0,7 , raz slabe a z bonusem...

Ale po mojemu to jest kilka sensów dlaczego zwie się to CZARNYM interesem. żadko się na tym dobrze wychodzi.

Nie kupuj jej tylko siej :D Hej !

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ganja od dila zalezy od tego jakie dil ma znajomosci czy bierze tanszy a gorszy temat czy droszy a lepszy druga sprawa jakim dil jest człowiekiem i czy sam was nie przekreca mnie jak ktos daje takie gó**o namaczane zioło lub z cherbatą mówie mu zeby sie ogarną bo ktos kiedys nie wytrzyma i go sprzeda dróga sprawa nikt od niego takiego scierwa nie bedzie brał straci klijentów a jak go robią w bambuko niech testuje temat albo go zwraca spowrotem ja jak raz dostene gó**o 2 raz juz od typa nie wezme chyba ze da testa .Przeciez zioło co trafia do dila jest od growera albo z PL.albo zagranicy i zawyczaj jest to bardzo dobry temat a ze ktos to psóje to juz ich sprawa on na tym stracą nie zyskją bo nikt nie bedzie brał gówna PAmietajcie niedajcie sie otumanic nie kupujcie scierwa bo w taki sposób ich wspieracie .Ja mam od dila pierwszo zedny sort ale chłopak postawił na jakosc bierze drozej ale i tak mu sie to zwraca bo mu to schodzi jak ciepłe bułeczki hehehehehe :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

u mnie to jest kompletna porażka jak jest temat to nie dość ze ilościowo mało bo wychodzi zazwyczaj 3 dzidy i to nie bite to w dodatku często jest tak mokre ze się nie chce palić a po spalaniu często zostaje kamień dill patrzy tylko na zyski bo i tak wie ze mu to zejdzie bez względu na ilość i jakość porażka :roll:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

kolego nademna. chyba nigdy w rece wagi nie miales. wrzuc te 3 mokre dzidy na tacke i sie przekonasz ile to wazy a wtedy sie odzywaj. a co do tematu to jest idiotyczny bo ganja od kogos a ta ktora hodfujesz niczym sie nie rozni. skonczcie z tymi bajkami o chemi albo o workach w ktorych dostajecie 12 luf. obudzcie sie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

popieram przedmówcę. nudne jest słuchanie o tym jakie kto ma małe sztuki jak mu majranem chrzczą - dajecie się robić w ch**a to dawajcie ale potem nie narzekajcie. Z biegiem czasu można się przyzwyczaić, jak się nie jara codziennie to nawet tych trzech dych nie szkoda, a tylko ciśnieniowcy się kłócą o to że sztuka za mała że za suche, że z cukrem itd. jak nie pasi niech w ogóle nie kupuje tylko niech czeka aż mu swoje wyrośnie. jasne że każdy z Was gdyby biegał to dawałby sztuki na 8 wbit 1.0 z wagi, co dzień skreślał połówki i dawał testery setce osób która do Ciebie zadzwoni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

U mnie w mieście jest tak, że każdy mniej więcej daje tyle samo. Nikt chyba z wagi nie daje. A jak pójdziesz do dila z wagą, wyjdzie za mało to on ci powie jak nie bierzesz to sp*******j i tyle. Do drugiego dila pójdziesz jest to samo. Więc z tą wagą to nie wszędzie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+