Skocz do zawartości
thc-thc

grower

[Moje poczatki w rolnictwie] - x1 Wappa, x1 Ak47 auto, x2 Noname


bialko1960

Recommended Posts

2x No Name

 

 

Witam was serdecznie w moim pierwszym growlogu oraz pierwszej hodowli w moim krótkim życiu. Z panujących u mnie warunków nie mogę niestety zacząć od indoora :( Ale trzeba się cieszyć z tego co się ma.

 

Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad zasadzeniem paru krzaczków - z braku funduszy będę starał się wszystko robić jak chce natura, bez żadnych specjalnych nawozów i takie tam. A jak już to nawozy naturalne. Oczywiście liczę na pomoc/krytykę/oceny z waszej strony.

 

Pozdrawiam, Bialy  :elo:

 

Dosłownie 20h po wykiełkowaniu:

20140404 074300

 
1 Dzień
 

20140404 160714

20140404 160720

 
A tak się prezentują obydwie :) 1 dzień w zielonej doniczce, w różowej to już 2 dzień.
 

20140405 142106

 
 
Ps: Przepraszam za jakość zdjęć ale robiłem je pralką hihi - następne będą lepsze :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No siema i również czekam na rozwój sytuacji

pamietaj lepiej przesuszyc niż przelać

czesto świeży rolnicy przelewają roślinki i molestują nad opiekunczoscia

daj se na loozzz to jest chwast i ma rosnac

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ja wiem, lepiej przesuszyć to będzie lepiej się ukorzeniać bo będzie wody szukać, ale fotka była dosłownie po podlaniu. A tak to one mają luzik arbuzik, nie jestem nadopiekuńczy. Rosną jak na drożdżach ale szkoda ze w górę, cieniutka łodyżka a listki małe. Pewnie trochę światłą mają za mało.

 

2 i 3 dzień. Do tej w różowym dosypałem trochę ziemi bo taka niestabilna się robiła

 

20140406 125042

20140406 124519

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość anonimgrower

Będą się działy dziwne rzeczy bo ma jak sam zauważyłeś mało światła .

Nie stresuj się jak Ci ktoś napisze coś złośliwego .

Każdy zaczynał od partyzantki jakiejś tylko nie każdy o tym chce pamiętać .

Jak masz możliwość to ją na dzień wystawiaj na słońce dopóki się nie zrobi na tyle ciepło żeby wysadzić ją na spota .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+