Skocz do zawartości
thc-thc

grower

[Moje poczatki w rolnictwie] - x1 Wappa, x1 Ak47 auto, x2 Noname


bialko1960

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak na takie warunki to dobrze sobie radzą . Sprawdzaj pogodę i za kilka dni jeśli nie będą zapowiadać przymrozków w nocy

to można spokojnie wysadzać rośliny out . W sumie to już bym je wysadził bo ślimaków jeszcze nie ma to by podrosły pod tym słoneczkiem co jest bez ryzyka że zostaną zjedzone .

Powodzenia :trawka:

U mnie ślimory są , duże winniczki , musiałem przez nie powiesić na drzewie dopiero co wykiełkowane pestki XD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wybacznie ze troche to zaniedbalem ale troche sie pozmienialy plany. Parapetowki z palenia to jeden wielki syf. Poskladaly sie, slabe byly bardzo. Powspieralem je troche patykami i jakos rosna. Jutro dam fotki. A automaty od cannashopu rosna juz na zewnatrz na spocie. W niedziele czyli no w sumie dzis bede na spocie i strzele pare foteczek. Pozdrowka.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość anonimgrower
 

U mnie ślimory są , duże winniczki , musiałem przez nie powiesić na drzewie dopiero co wykiełkowane pestki XD

 

Ty sadzisz na jakiś popromiennych/toksycznych miejscówkach to i ślimaki wielkości VW garbusa zapewne  :D

 

bialko - fotki wklejaj bośmy ciekawi !

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+