Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 35W | Northern Light x Mazar Auto, Dwarf x Mazar Auto


imaQu

Recommended Posts

Mam posadzone automaty takze zmieniac na 12/12 nie bede musiał. Podlewam co 3/5 dni (w zależności kiedy ziemia się przesuszy) po ok. 500ml na głowe odstaną minimum 3 dni wodą po całej donicy. Ph ziemi utrzymuje się na poziomie 6.8. Jak narazie żadnych nawozów nie stosowałem, postarałem się o dosyć bogatą mieszanką ziemi i sprawdza się jak do tej pory ^_^

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mija 5 tydzień :)

 

Trochę mnie niepokoi to że moje roślinki tak długo zabierają się za kwitnienie bo czas na tą uprawe mam nieco ograniczony z powodu wyjazdu. NLxMazar ładnie się rozrasta i zarósł juz praktycznie cała powierzchnie donicy, DwarfxMazar idzie znacznie wolniej, nie bez powodu ten karzeł w nazwie. Roślinki 3 dni temu zostały podlane pierwszy raz nawozem na kwitnienie. Niektóre starsze liście wiatrakowe powoli obumierają ale dociera do nich mało światła i to chyba normalna kolej rzeczy.

 

To chyba tyle, wrzucam fotki jak to wygląda na dzień dzisiejszy.

 

 

 

Razem:

gallery_33638_473_181646.jpg

 

 

 

NLxM - 35 dzień / 9 dzień flo

gallery_33638_473_136196.jpg

 

 

 

DxM - 34 dzień / 8 dzień flo

gallery_33638_473_265224.jpg

 

 

 

Główny topek:

gallery_33638_473_237536.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok dzieki za wskazówke bede o tym pamietał :) W sumie sznurowadła mam jedynie do podwiązania łodygi żeby nie wyrwać roślinki z ziemi podczas lst a reszte naginam haczykami z kabla miedzianego jednozylowego. Ta uprawa jest powiedzmy taką testową bo zabrakło mi kasy żeby sie profesjonalnie przygotować, następnym razem przyłoże się jeszcze bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+