Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 250W | Grin Berry, Dark Devil, Bluebery, Amnezja


Recommended Posts

Witam! W związku z tym ze zakupiłem zestaw na Growshop Trawka. Zaczynam nowy Gl.

Miejsce: Box DR60II 60x60x160

Słonce: Odbłyśnik SON-T Hammered97%, żarówka hps Lumatek dual 250W na Gib PRO-V-T250W

Ziemia  2x donica 6l canna profesional 2xdonica5l Substral osmocotte

Wentyl: dwubiegowy FI100 145-187m3\h   mieszający na klipsie 25W 20cm Filtr węglowy PK Ekonomy FI100  160-240m3/h

Sionka: AK47-Speed Seeds, Dark Devil-Sweet Seeds, GrinBerry-GGS, BlueBerry-Holenderski Skun

sionka

A tu po 12 godzinkach w wodzie AK47 lekko się opóźnia.

kielki

 

Edit:

AK47 nie wyszło, na jego miejsce trafiła Amnezja af od SS.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bardzo szybko te grzesia kule kiełkują, 12 godzin i juz same ładnie popękały i juz jest cos wiecej niz tylko "wystająca główka" :)

 

jak Ci sie ta wentylacja sprawuje? mam identyczne parametry wentyla i ten sam filtr, tyle ze na 150w lampce i boxiku mniejszym 50x50 i na tym wyzszym biegu mam cos koło 25 stopni teraz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@ Beebok tak naprawde ladnie pekly Dark Devil wylazl pierwszy a zanim Grin berry! Reszta sie wstrzymuje jak za 3 dni nic nie wyskoczy to rozkopie i sprawdze.Sionka sadzilem 2cm pod glebe a kiedys Taiga od DP wyszla dopiero po 8 dniach. BB od HS to ma juz prawie1,5 roku wiec ma prawo  a ak47 slabiutko wywalilo ogonek :) Co do kulek od Sweet Seeds to moge kazdemu polecic z czystym sumieniem mialem od nich + Speeda i Crem Carmel i pekaly i rosly super!A wentyl po podlaczeniu 26-27 zalerzy jaka temp poza :)Na razie przy tak malych roslinkach filtr odlaczony dla lepszej cerkulacji.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+