Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Mighty Mite, Big Bang x Maroc, Euforia, Holands Hope, BlueBerry, Amnesia Blue, White Russian, Ivory Ice


Recommended Posts

Witam w mojej pierwszej fotorelacji. 

 

Liczba roslinek moze dojść do nawet 50 ale to czas pokaże. Mam 3 spoty outdoorowe i 2 szklarnie. Narazie na dworze mam 4 roslinki Migty Mite i 11 auto flo mix. Reszta pestek na wacie. Dodatkowo w boksie robie pestki Ivory Ice AF które niedlugo będą gotowe.

 

Wszystkie odmiany które będę wysadzał: 

 

-Mighty Mite -4

-Big Bangx Maroc -5

-Euforia fem -1

-Holands Hope -5

-Out door mix -3

Automaty:

-BlueBerry -5

-Amnesia Blue FEM -1

-White Russian- 3

-Ivory Ice -około 20

-Auto Mix - około 15

Pewnie jeszcze jakieś pestki będę zamawiał ale czas pokaże. Teraz nie  wstawiam fotek bo jestem w pracy. Wieczorem jak dam rade to pododaje. Proszę o uwagi, wskazówki, pomoc i zapraszam do oglądania.

 

Migty Mite 1

DSC00111a

 
Mighty Mite 2 i 3

DSC00098a

 
Auto Mix 1

DSC00100a

 
Auto mix 2

DSC00101a

 
Rodzina w komplecie

DSC00105a

 
Ivory Ice af na pestki z boksa 

a

 
Ivory 2 z drugiego boksa

DSC00115a

 
Ivory Ice 3
 

DSC00112

 

 
White Russian af

DSC00114a

 
 
Dzisiaj będę w szklarni więc dodam resztę fotek. Chętnie przyjmuje krytyke gdyż kazdy całe zycie sie uczy :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pojawił się mały problem. Jednego automata dopadła jakaś choroba. Myślę że to brutatna zgnilizna albo szara pleśń. Proszę jakiegos fachowca o pomoc. 

 

DSC00117

 

DSC00118

 

Amesia wyszła ładnie z ziemi

 

DSC00122

 

Reszta roślin też wyszła z ziemi ale narazie nie ma co oglądać. Jeszcze dzsisiaj dodam wiecej fotek z drugiej miejscówki :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość GrowPro

Ja myśle że ziemia jest tak  zbrylona i zbita, że nie oddychają korzenie, chu***a ziemia, w glebie wilgoć by się wyrównała i by było git, a w takich donicach to trzeba mieć fajnie przygotowaną ziemie żeby jako rosło.

Które kule wrzucasz do szklarni?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ziemia napewno nie jest za mocno zbita. Używam ziemi substral do kwaitów balkonowych juz trzeci sezon i super wszystko rosło. Robiłem oprysk miedzianem na choroby grzybowe ale może polecacie cos innego :) Proszę pilnie o odpowiedz bo nie chce stracic krzaczka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie wiem czy przesuszenie cos da bo wcale nie miała tak mokro. Ale atakuje juz górne liscie i nie wiem co robic! 

 

Dzisiaj dodaje zdjęcia ze szklarni. Narazie najwieksze są AF miksy ale reszta juz wychodzi z ziemi ;D

 

DSC04574

DSC04573

DSC04572

DSC04571

DSC04570

DSC04569

DSC04568

DSC04567

DSC04566

 

 

Niektóre krzaki robia sie całe żółte i takie jakies bez zycia. Są w gorszej ziemi ale to chyba nie od tego? Może złe ph? ale byly podsypane dlolmitem. Proszę o jakieś rady bo szkoda krzaczków 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pH wody jaka lejesz

co to za ziemia? z nawozami zwykla?

dajesz z woda jakies papu?

dziury w donicach sa?duzo ma byc

co ile czasu lejesz i jaka iloscia?

to ze to jest jakis tam substral to nic, moze faktycznie jakas upchana ona jest albo nie odparowuje jak nalezy.

i najlepiej swierze zdjecie jeszcze daj calego planta czy calych plantow

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pH wody jaka lejesz

co to za ziemia? z nawozami zwykla?

dajesz z woda jakies papu?

dziury w donicach sa?duzo ma byc

co ile czasu lejesz i jaka iloscia?

to ze to jest jakis tam substral to nic, moze faktycznie jakas upchana ona jest albo nie odparowuje jak nalezy.

i najlepiej swierze zdjecie jeszcze daj calego planta czy calych plantow

???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jeżeli chodzi o wode to nie mam pojecia podlewam woda z kranu odstaną ,tester bedzie zakupiony jutro.
w tym przypadku jest to zwykła ziemia torfowa nie zbadana , rozumiesz ze nie tylko te kwiatki choduje i kupuje 2 wywrotki ziemi

podlewam sama woda

podlewa ja co 2-3 dni (zależy od pogody i teperatury )
1-1,5l

a jezeli chodzi o dziury zostały zrobione wieksze i wiecej .
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Dodaję dzisiaj fotki ze szklarni. największe są automaty tylko nie chcą automatycznie kwitnąć :P pare krzaczków dałem do boksa bo słonca nie ma i slabo idą.  Dzisiaj dodam jeszcze fotki z outdoora.

Obraz 646

Obraz 645

Obraz 644

Obraz 643

Obraz 642

Obraz 641

Obraz 640

Obraz 639

Obraz 638

Obraz 637

 
Na koniec fotka ze zbiorów jednego krzaka Ivory Ice AF. Pozniej dorzuce fotke jak wyglądał przed scieciem

100 3388

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+