Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Mighty Mite, Big Bang x Maroc, Euforia, Holands Hope, BlueBerry, Amnesia Blue, White Russian, Ivory Ice


Recommended Posts

Krzak w boxie mieszkał, ściąłem przez przypadek szczyt jak miał ok 4 pięter i bardzo się rozkrzaczył przez to, jest to Ivory Ice 3 z pierwszego postu. Ostry trening LST i światło doszło do każdego szczyta. Przyznam się, że zjebałem i nie pstryknąłem foty przed samą ścinką. Ale po robocie poszukam najaktualniejszego i wrzucę byście nacieszyli oko skoro nie możecie nacieszyć płuc :P 

PEACE :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzisiaj kilka fotek z outdoora :) Mighty Mite nawe ladnie sie rozkrzaczają a reszta bez szału. Mialy zrobiny FIM i trochę je trenuje do ziemi. Dzisiaj tez o ziemi idzie pare kielków Ivory Ice z własnej produkcji.
 
MM

DSC00128

MM

DSC00129

MM2

DSC00130

DSC00131

Migty Mite 1

DSC00132

AF MIX2

DSC00133

AF MIX

DSC00134

 

Rodzinka w komplecie

DSC00135

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie :) Pogoda dopisuje wiec moje panny ładnie podrosły wiec jest sie czym chwalic :D Dodaje dzisiaj fotki ze szklarni i ze spota wiec kazdy krzaczek sie załapał. 

 

Najpierw szklarnia 

329

331

333

330

332

336

335

334

 

Male sadzonki siedzą w boxie ale taka pogoda ze szkoda marnować tego słonca wiec poszły do szklarni. Amnesia (ostatnia) bardzo słabo szła ale dostała dolomit i zaczeła rosnąc :)

 

Na spocie dziwczyny dostały wieksze donice i podypałem dolomi i obornik. White Russiany pokazały płeć i oczywiescie to panny :)

 

OUT MIX 1

DSC00137

Out mix 2

DSC00138

out mix 3

DSC00139

af mix 2 i 1

DSC00140

big bang 1

DSC00144

big bang 2

DSC00142

holands hope

DSC00143

blue berry af 1

DSC00146

blueberry af 2

DSC00145

white russia1 af

DSC00147

wr 2

DSC00148

ivory ice mialem ich duzo wiecej ale rozdałem bo duzo jeszcze mam pestek. koło 10 chce jeszcze posadzic 

DSC00149

 

wszystkie razem

DSC00141

 

 

Ze względu na małe zainteresowanie tematem proszę o jakikolwiek komentarze, rady i wskazówki :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wszystkie outdoor mixy pokazały płeć i mam 3 panny :D:D LORD własnie ta jedna ma takie żółtawe liście i nie wiem co to? Od razu dostała florovit i obornik granulowany. Jakieś pomysły co z nią zrobić? :)

Dzisiaj podsypie jej azofoske chociaż mój wujek twierdzi że to choroba grzybowa. Może czymś opryskać? Chociaż bardziej mi zależy żeby palić naturke a nie chemie :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pogoda nas nie rozpieszcza ale roslinki lapią kazdy proimień słońca :) Blueberry i 2 white russiany juz zaczynaja dochodzic wiec jest co oglądać. Wszystkie krzaczki przetrenowałem i zrobilem 3 klony. Jeden z holands hope i 2 z big bang x maroc.

 

Blueberry 1 i 2 dochodzi po woli

blueberry af

blueberry  af

 

Białe Ruski 1 i 2 :)

white russsian af

white russian 2 af

 
Big bang x Maroc 1 i 2  z nich zrobiłem klony 

big bang x maroc

big bang x maroc 2

 
Holnads HOPE

hollands hope

 

Mighty Mite 1, 2 i 3

MIGHTY MITE 1 I 2

DSC00163 MIGTY MITE 3

 
ivory ice af sadzonki

ivory ice AF sadzonki

 

Rodzinka w komplecie :D

DSC00160

 
 
Teraz fotki ze szklarni. Amesia af bardzo slabo idzie i juz zaczeła kwitnąć. Nie wiem czy naginać czy cos zrobić innego?
 
OUT MIX

AF mix

AF mix

AF mix

AF mix

AF mix

AF mix

 

AMNESIA AF

Amnesia

amnesia

 

ivvory ice af

ivory ice

DSC00052

 

Proszę o jakieś hejty bo chce wiedzieć jakie błędy robie. Za 10 dni kolejne fotki a wieczorem czas na mały relaks  :panowie:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+