Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Mighty Mite, Big Bang x Maroc, Euforia, Holands Hope, BlueBerry, Amnesia Blue, White Russian, Ivory Ice


Recommended Posts

W niedziele nadszedł wielki dzien czyli żniwa :harvest: Pod nóż poszly 2 krzacki bluberry :D:D Z pierwszego wyszło niecałe 10g. Drugi krzak będzie około 15 g ale jeszcze nie wysechł wiec pokazywało na wadze więcej  :D Myślę że na dwa karły dobry wynik zwłaszcza ze dostaly tylko obornik i 2 razy florowit :) Na miesiąc starczy zwłaszcza że po lufie na 4 daje fajny luz. Dzisiaj już poszedł joint i powiem że bardzo lagodny smak co bardzo sobie cenię :D:ganja:

 

Co do szklarni to wiem że można ją lepiej zagospodarować niestety więcej nie mogę bo miejscówka jest na dużym przypale. Więc im mniejsze tym lepiej. Brakuje też czasu żeby wszystko ogarniać.

 

 

White russiany też niedługo idą pod kombajn

DSC00189

DSC00190

DSC00191

DSC00192

 
Bluberyy zaraz po scięciu. Jak chcecie to zapodam zdjęcia przed scięciem

DSC00186

DSC00187

DSC00188

DSC00185

DSC00194

DSC00195

 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Well done! No możliwości nieniesamowite, ale widać że masz zdrowy rozsądek i umiar, a to też bardzo ważne w tym sporcie.
Trzymam kciuki i nie mogę się doczekać fotek ze szklarni na zaawansowanym flo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siemka dzisiaj troche fotek :) Troche panny podrosły i juz jest na co popatrzec :D

Sciałem juz white russiana i na dniach idzie następny pod kosę :)

 

BlueBerry sie curringuje w słoiczkach chociaz jedego krzaka juz spaliłem  :zmiazdzony:

DSC00199

 
White Russian sie suszy 

DSC00200

 

Drugi white russian powiedzcie ile jeszcze go potrzymać????

DSC00201

DSC00202

 

Mighty Mite 1 2 i 3 :D

DSC00203

DSC00205

DSC00206

 
Outdoor mix 1 i 2. Stoją w stelażu po szklarni bo musze go trenować ostro żeby nikt nie widział :) W tej małej szklarni siedziały sadzonki i automaty jak jeszcze zimno było w kwietni i maju :D

DSC00207

 

BIG Bang x Maroc 

DSC00208

 

Holands Hope

DSC00209

 
Ivory Ice AF. Kilka juz zaczyna dochodzic ale mało z tego bedzie bo większość straszne karły :) Ale ładnie się zywicą oblały.

DSC00210

DSC00211

 

Może dzisiaj jeszcze dodam foty ze szklarni bo tam mam do sciecia Amnesie Blue AF. Też karzeł ale piątka dobrego jaranka będzie. Komentujcie ludzie i piszcie co jeszcze można poprawić :D

 
 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bończek z chęcią zobaczę Twoją uprawę. Nie wiem o jakie liscie Ci chodzi ale nikomu nie bedę sprzedawał bo wszytko dla siebie.

Automaty chowały się prawie bez nawozów ponieważ zależy mi bardziej na jakości niz ilości :D

Ważne że własne i moc też ma fajną :D

 

Manikast szklarnia naprawdę sie przydała :D Już z daleka czuć ich zapach a co dopiero na flo będzie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+