Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Mighty Mite, Big Bang x Maroc, Euforia, Holands Hope, BlueBerry, Amnesia Blue, White Russian, Ivory Ice


Recommended Posts

Topy w słoiku były otrymowane tylko troche juz byly ususzone i nie zrobiłem tego dokładnie. Pozatym są bardzo łagodne w smaku i bardzo duzo kryształków mają więc swietnie nadaja sie jako wypełnaicz do bluntów :D

 

Fajnie poszły tam koło siatki bo najmniej sie nimi opiekowałem :) Chciałem je tak trenować na siatce ale wtedy miały by za mało słonca. Ogólnie jestem bardzo zadowolony :D

IMG 20130812 162008

IMG 20130812 161050

 

Dzisiaj taka mała recenzja odmian ;) To na zdjeciu to white russian plon z 1,5 krzaczka :D Nie jest tego mega duzo ale niedlugo dojdzie jeszcze 12 Ivory Ice af wiec bedzie co palic zanim zetne sezonówki.

 

White Russian- moja ulubiona odmiana ;) Mialem juz ją kiedys w boksie i bardzo mi przypadała do gustu. Super smiechowa sativa idealna na zapalenie w wiekszym gronie. Mozna palic cały dzien i nie łapie zamułka a dobry humor mnie nie opuszcza :D W większych ilościach wlącza sie rozkmina i mega pomysły :)

Moc jak na automata zadowalająca. W zapachu śmierdziuch dający gęsty dym ale gryzący.

 

Blue Berry- typowa indica super nadająca sie na odstresowanie po ciezkim dniu. Dobra na rozluznienie mięsni po siłce.  Tak luzuje mięsnie i znieczlua że nie chce sie ruszac. Chociaz nie chce sie po niej tak mocno spać jak po innch indyjkach :D

Mocniejsza troszkę od russiana ale wiadomo indica. Super słodki zapach i smak. Przy wypuszczaniu bucha bardzo fajnie czuć aromat.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+