Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Mighty Mite, Big Bang x Maroc, Euforia, Holands Hope, BlueBerry, Amnesia Blue, White Russian, Ivory Ice


Recommended Posts

Gość GrowPro

Siemanko Kogut, Ty też widze w lato zapierdalasz i całą zime jarasz... :indiana:

No takim standardem dla AF jest 6-10l ziemi, a dla roslin pełnosezonowych
sadzone w czerwcu : 20l
sadzone w maju : 40l
sadzone w kwietniu 60l
itd. ogolnie na out im wiecej tym lepiej w californi sadza nawet w 200 l ziemi i wiecej, ale sadzonki są odpowiednio wczesniej przygotowywane, warto poeskperymentować i dojść samemu do wniosków.

Z fartem trzymam kciuki żeby nikt Ci się nie przepierdolił przez tą siatkę, może podłączysz ją pod akumulator na jesień ? :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Siemanko dzisiaj ładnie słonce daje to zrobiłem zdjęcia :) Nie było czasu wczesniej bo robiłem mały projekt na zime :D Rośliny zdrowe jednego faceta Big Bang x Maroc wywaliłem z donicy zeby nie zapylał panien. Na kocu foty z mojego projektu :)

 

Mighty Mite 1 2 i 3 wszystkie panny :D:D

DSC00164

DSC00165

DSC00166

DSC00167

 
OUT MIX 1 i 2 tez panienki :)

DSC00168

DSC00169

 
Big Bang x Maroc panna. Trenować ją?

DSC00170

 
Holands Hope. Też trenować ostro?

DSC00171

 
Wszystkie razem te małe to Ivory Ice AF

DSC00172

 

Oto moj boks na zimę :D Dopiero jest w fazie budowy ale zalozyłem stare odblysniki zeby automaty ładnie doszły. 2 dni siedza w boksie i juz wiada duzo wiecej krysztalków :planty:

DSC00173

 
White russian 1

DSC00174

 
Od lewej blueberry 1 rusek 2 i bluberry 2

DSC00175

 
Makro blueberry  1

DSC00176

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak to kartki zwykłe bo w sklepie farbe mieli tylko 3 litry a na co mi tyle. Boks jest robiony pod regularne odmiany i bedzie oklejony mylarem i zamontuje hps 150 wat :D:D Ale to wszystko kupie dopiero jak będzie flota. Narazie mysle o jakims filtrze bo matka mówi ze od samego zapachu sie można ujarać :)

Pewnie że super mieć u siebie w ogrodzie zwłaszcza że można codziennie doglądać. Ogrodzone mam wszsytko i najważniejsze ze nie mam tak blisko sąsiadów więc nikt zobaczy :) Szykuje sie naprawdę zielona jesień  :harvest:

 

Dzisiaj jeszcze może dodam fotki ze szklarni bo będę miał lepszy aparat to sie pobawię 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+