Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wątpliwości odnośnie własnej hodowli


lukhempas

Recommended Posts

a co do przyjaciol mialem kilku nawet jeden w ramie w ramie szlismy przez cale lata zaczely rzadzic nami narkotyki wyjebal mnie na 1500 zł poklocilismy sie wiedzial o mnie wszystko o moich przypalach i mnie wystawil to byl moj najlepszy kumpel teraz sobie wybaczylismy no rozmawiamy oficjalnie ale tak naprawde to jest moj wrog no moze nie tak ostro ale to koles ktoremu nie ufam i jestem wrogo nastawiony poprostu dojzelismy i nie bedziemy sie napierdalac za kazdym razem jak sie spotkamy !!!!!!!!

wiesz mi twoj najlepszy przyjaciel moze kiedys sie stac twoim najwiekszym wrogiem !!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zalozmy, ze mozesz ufac wtajemniczonym. Czy bedziesz mial dobry filtr w boksie ?? Bo jak nie, to czeka ciebie niezla paranoja kiedy rosliny zaczna kwitnac. Co wiesz o sasiadach, czy nie mieszka obok czujny funkcjonariusz ORMO? No i ten ktos z administracji spisujacy liczniki- wystarczy zeby powiedziec - zaniechaj swoich niecnych planow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za podzielenie się doświadczeniami z "przyjaciółmi".

Zastanawiam się w jakim wieku jesteście :) - ja jestem już kawałek po trzydziestce i ziomki o których mówię to tacy jeszcze z dzieciństwa, którym nigdy bym nie odmówił pomocy - prawdziwi przyjaciele.

Myślę czy mam więcej takich jak Ci i wyszło na to, że nie.

 

 

 

Czy bedziesz mial dobry filtr w boksie ?? Bo jak nie, to czeka ciebie niezla paranoja kiedy rosliny zaczna kwitnac. Co wiesz o sasiadach, czy nie mieszka obok czujny funkcjonariusz ORMO? No i ten ktos z administracji spisujacy liczniki- wystarczy zeby powiedziec - zaniechaj swoich niecnych planow.

 

Dokłanie nie powiem Ci jaki ale ma być dobry - tzn taki, żeby nie było czuć zapachu. Na pewno nie będziemy oszczędzać - ryzyko musi być zminimalizowane jak tylko się da.

Sąsiadów znam bo ja w tym miejscu swego czasu mieszkałem około 13 lat łącznie - nie ma śwród nich "funkcjonariuszy ORMO" :).

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+