Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL / LED | Jack Herer, Power Kush, Critical+, Lemon Kush


Recommended Posts

Emka!
Moj pierwszy FOTOgrowLOG, choc temacik nieobcy mi.
MIEJSCE:
24x23 cm kolumna po glosniku, 60 cm wysoka.
GENY:
jack herer ghs
power kush dinafem
critical+ dinafem
lemon kush female seeds
SLONCE:
3x cfl ok.1200 lum/szt 3600 lum jak latwo policzyc ;). czy takie ono dalej bedzie sie okaze
ZIEMIA:
uniwersalna z ogrodniczego. poczatkowo doniczki 11x11x9 cm potem 11x11x22(niepamietam, napewno 2L) cm
WODA:
kranowka filtrowana Brita. ph circa 6,5
NAWOZY:
narazie brak. nastepnie biohumus potem tez organicznie. jeszcze nie kupilem ale mysle o green planet
POWIETRZE:
wentylatroki komputerowe wsumie cztery leca narazie na 6V ale bede musial dac 9V bo ciut za slabo. filtr wlasnej roboty z maty weglowej . ten zywiol jest jeszcze do dopracowania bo temperatury jakie teraz panuja sa zbyt wysokie. miedzy innymi jeszcze jeden wlot pasywny jest do zrobienia.

***
wysztko inne raczej jak nalezy, oby tak dalej
majac opanowane ph wody, nie czuje juz zeby mialo sie cos zlego stac. problem mysle ze moze byc z upchnieciem tego na tej powierzchni ale raczej dla chcego nic trudnego :D

dzien w ktorym skonczyl sie swiat byl ich pierwszym dniem <_<


1



dzis jest ich 3 dzien

3



zachecam do kometowania, sorka za ewentualne orty :P
pozdro4all
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ambitnie

Dokładnie, a co lepsze wg mnie ma to jakiś sens.

Zbierzesz z każdej po kilka gram, ale przynajmniej popróbujesz różnych smaków. I to nie byle jakich bo strainy jakie wybrałeś robią wrażenie jak na początkującego.

Jak najszybciej opanuj tą temperaturę, bo bez odpowiedniej daleko nie pociągniesz.

Powodzenia oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

witka! fajnie ze zagladacie i piszecie.

poustawialem wentylatorki tak ze traba powietrzna sie zrobila. okolice 30 *C mam teraz wiec tragedii nie ma mysle. tymbardziej ze caly czas na nie wieje. no bardzo podoba mi sie to ze bede mogl smakowac naraz 4 roznych smaczkow. a poczatkujacy akurat nie jestem :) . w planie jest topping nad 2 pietrem aby miec 4 pedy i z czesci odcietej postaram sie uzyskac korzenie aby utrzymac pule genow w domku.

jeszcze swiece im kolo 18h dziennie ale za dzien dwa max tydzien bedzie 12/12.

focie calosci wstawie przy nastepnym upie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

roślinki powinny być max 5 cm od cfl dlatego Ci sie wyciągają musisz zbić temperature gdzies do 27 stopni przy lampie i ją obniżyć. a poza tym box jest dosc wysoki zrób roslinką jeszcze tydzien wega. będzesz mogl zrobic ten topping bo inaczej troche sobie tego nie wyobrazam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ellooo!!!!
no tak wega conajmniej tygodniowego jak nie dwu.
ale zeby wyciagaly sie? nie wydaje mi sie, mam 3300lum przy 2500 zalecanym.
pozatym zbudowana tez raczej prawidlowo jest Zet. porownujac do Igorka chemdoga w 5 dniu raczej podobnie wygladal. moze ktos jeszcze sie wypowie na ten temat.

gora

All


te dwie dla Benego byly. nie widac zaduzo sprobuje jeszcze nastepnym moze razem jak bedzie swiatlo dzienne

Lk5

Jh5

C5


5


nic specjalnego narazie sie niedzieje, wczoraj czysta woda w ilosci jednej szklaneczki na glowe. duze nadzieje pokladam w filtach Brity. stosuje ktos z forumowiczow? odwrocona osmoza narazie przekracza moje mozliwosci finansowe. ale zawsze to lepsze od kranowki ph7 i wiecej.
ok na teraz to chyba tyle
pytania sugestie i komenty mile widziane
555
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+