Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL / LED | Jack Herer, Power Kush, Critical+, Lemon Kush


Recommended Posts

witka!

temperaturka po dodaniu wlotow nie chce sie zbic.oscyluje miedzy 27-30. rozwazam dorzucenie czwartej cfl-ki i daniu pod nie szyby. bedzie ponad 1000 lum nadto ale straty na szybie dojda tez.

Kokodzambo5 co to za pomysl?

lolo max 7 cm maja, a jak uzupelnie ziemie to 4-5 beda mialy.

kawalek mylaru spadl mi na JH i troche sie poskrecal.ale raczej sie dzwignie. pozatym wydaje mi sie ze widze jakas mutacje u niego, sie okaze jak podrosnie.

ciesze sie ze jest zainteresowanie, cenie sobie rady. bede dzialal jutro wiec mowcie jak moge polepszyc sytuacje.

yol!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trzy sposoby na zbicie temperatury w boxie (od najtańszego):

1. Szyba (przyrząd do cięcia szkła +- 10zł)
2. Przy wentylu wdmuchującym zrobić coś na rodzaj CoolTube'y do której będzie można włożyć wkład z lodówki turystycznej (1szt kosztuje < 5zł. 3-4 powinny wystarczyć).

Dobrze jest mieć 2 wdmuchujące:
- Przy jednym robimy to urządzenie które wcześniej opisałem i podłączamy ten wentyl pod jakiś potencjometr. Regulując obroty regulujemy temp.
- Przy drugim nic nie robimy wystarczą stałe obroty.
3. Klimatyzacja, którą postawimy obok boxa (cena jednej sztuki >100zł). Jedna z pewnością wystarczy.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hej. niezawesolo. zostawilem uchylone drzwiczki na 5 min i nie kontrolowalem. wracam a tam

pk1k

lk1k

jh1k

C1k

moj kot sie wdarl do srodka i zjadl.

lemon kush toping nad 1 pietrem.ledwo co nie zjadla i pierwszego. po 3 dniach tak wyglada

lk3k

moze nie mam super pewnosci ale chyba widze tam 2 pedy 1 pietra

jack herer nie zostal stopowany ale lisci mu brak

jh3k

power kush po polowie z 2 pietrta wiatrakow i jeden z pierwszego

pk3k

critikal+ naj mniej oberwal

C3k

wszytko fajnie ale gdyby to bylo w odpiednim czasie.10 dzien zycia to zbyt za wczesnie na silny stres.

zobaczymy jak to sie potoczy dalej. pewnie o pare dni jestem wstecz.

tymczasem

zielonego nowego roku

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lemon kush idzie. niewiem czy czasami oprocz topingu, fim sie nie zrobil bo z jednej strony jest jeden lisc a z drugiej 2. pozatym ten jedyny lisc ktory nie zostal zjedzony sie zolty z lekka robi, czyzby wyzarla juz caly azot?

reszta jest w miare ok. kolejne pieterka buduja. a co do wczesniejszej mowy o mutacji jacka to jednak mylilem sie.

zdjecia wieczorem postaram sie wstawic.

chyba jednak zrezygnuje z prob ukozeniania czego kolwiek.

tak kokodzambo, wie bardzo dobrze :) wczesniej akacza tez mi przytrenowala :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+