Skocz do zawartości
thc-thc

grower

szybka sprawa , odczulanie a palenie


Gość

Recommended Posts

Witam , mam jutro odczulanie w szpitalu , a chciałbym sobie dzisiaj zapalić , czy mogą wystąpić jakieś komplikacje , przy jutrzejszym odczulaniu , ew może wyjść na jaw że paliłem ? dzięki wszystkim za odpowiedzi :D:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak sie kiedys odczulalem to nie palilem teraz jak pale to sie nie odczulam ;) wiec nie moge Ci pomoc w tej kwestii ale nie wydaje mi sie by moglo Ci cos zaszkodzic, bylem tez oddawac krew dzien po ciezkim paleniu, nie raz i nigdy nikt sie do mnie nie przyczepil o nic wiec luz powinien byc. a teraz na zdrowy rozsadek, odczulanie to nic innego jak podawanie alergenu w czasie gdy substancja uczulajaca nie wystepuje naturalnie wiec jesli palisz wiosna/latem to i tym razem nic nie powinno byc zadnych problemow ;) w najgorszym razie wstrzas anafilaktyczny (?) ale to sie zdarza i bez jarania i to rzadko wiec ostatnie co pomysla to to ze paliles. inna sprawa jesli masz uczulenie na trawe (czyt ganje :D ) wtedy mysle ze mozesz byc pewien ze cos sie stanie hehe ale ciekawe w jaki sposob odczulanie sie wtedy odbywa, w sumie to odczulanie mialbys juz dzis skoro idziesz palic hehehe

pozdro i daj znac czy prezezyles ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

żyję i mam się dobrze :D , za odczulanie podziękowałem , jak się dowiedziałem że ma to być przeprowadzone na mój koszt , do tego trwa to 5 lat , i nie są pewni czy pomoże w 100% .

Dzięki Ci za odpowiedz , z fartem

EDIT:

Temat można zamknąć ! :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+