Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Jack Herer, Moby Dick


digger

Recommended Posts

Zajebiscie lecisz z ta uprawka, zdrowo i zielono, czyli tak jak cheton lubi :D Teraz tylko czekac, az to wszystko zacznie porzadnie puchnac.Powiedz, to Twoje pierwsze podejscie, jesli chodzi o indoor?

mialem wczesniej jedna uprawe za soba ale spapralem sprawe i wyszly nic nie pachnace i nic nie kopiace kwiaty :)

teraz to co innego fajnie rosna i pieknie puszczaja kwiadkii tylko jedno mnie martwi ze nie puszczja zapachu wogule nic nie czuc

moze jak zaczna puchnac

dzieki panie za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ladnie to wszystko wyglada ;) powiedz kolego, rosilny masz "wysokie", to umyslny zabieg? Zastanawiam sie wlasnie bo u mnie trzymam blizej lampy przez co nie wyciagaja mi sie tak, sa niskie i zbite, nie mam tak duzych odstepow miedzy kolejnymi pietrami.. ale u Ciebie w fazie flo widac ze topy ladnie te powierzchnie zakrywaja, sa "dlugie" ale za to niezbit zbite. Dlatego pytam czy to zabieg umyslny? Czy lepsze wyniki mozna osiagnac gdy rosliny sa niskie i zbite czy lepiej jak sie troche wyciagna? ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie mam pojecia panie jest to moja pierwsza uprawa

ja nie mialem zbyt dlogiego wega i na poczatku tez mialem problemy

lampe podwyzszalem gdy zaczytaczynala mi przypalac lub przy szczytach bylo zbyt goraco

moje kwiatki nie sa zbyt wysokie zajmuja tylko polowe namiotu wiec maja gdzies okolo 1m bez doniczek moze nawet nie

ladnie to wszystko wyglada ;) powiedz kolego, rosilny masz "wysokie", to umyslny zabieg? Zastanawiam sie wlasnie bo u mnie trzymam blizej lampy przez co nie wyciagaja mi sie tak, sa niskie i zbite, nie mam tak duzych odstepow miedzy kolejnymi pietrami.. ale u Ciebie w fazie flo widac ze topy ladnie te powierzchnie zakrywaja, sa "dlugie" ale za to niezbit zbite. Dlatego pytam czy to zabieg umyslny? Czy lepsze wyniki mozna osiagnac gdy rosliny sa niskie i zbite czy lepiej jak sie troche wyciagna? ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4.12.12

kwiatki zaczely coraz bardziej zolknac, przysychac i pojawiac sie brazowe kropki

nie wyglada to na brak nawozow bardziej na jego przedawkowanie lub problem z ph

do kosy zostalo 16 dni wiec wrzucilem kwiatki do wanny i zrobilem flusha :)

zobaczymy co sie bedzie dzialo

za kilka dni dozuce fotki

jak kolega prosil dostawie cos do porownania :)

dzieki slicne za rady :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+