Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Robił to w polu kukurydzy - przyjechała policja


Guest Unlite

Recommended Posts

66-letni "ogrodnik"
0003-1626719840.jpeg
Policjanci z Kolbuszowej (woj. podkarpackie zlikwidowali ukrytą w polu kukurydzy uprawę konopi. Zatrzymali też 66-letniego "ogrodnika", który nawoził, opryskiwał i podlewał ponad 180 krzaków. Rośliny zostały zabezpieczone, a ich próbki trafią do laboratorium. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.
 

Cynk
Policjanci z wydziału kryminalnego kolbuszowskiej komendy dostali cynk, że w jednej z miejscowości w gminie Majdan Królewski ktoś hoduje marihuanę. Funkcjonariusze znaleźli oddaloną od zabudowań plantację.
 
181 roślin
Łącznie policjanci odkryli 181 krzaków konopi. Rośliny hodował 66-letni mieszkaniec Krosna, a uprawa znajdowała się w gospodarstwie jego brata. Mężczyzna pielęgnował rośliny ukryte w polu kukurydzy, za drewnianymi parkanami i pomiędzy drzewami. Nawoził je, podlewał, opryskiwał i naświetlał specjalnymi lampami.
 
 
Dorodne krzaczki
Część krzaków rosła w ziemi, inne w donicach. Wysokość konopi rosnących w gruncie sięgała nawet do 2,6 metra, a rośliny w donicach były nieco niższe, miały około 1,8 metra.
 
Grozi mu 8 lat
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który przyznał się do uprawy konopi. Rośliny zostały zabezpieczone, a ich próbki trafią do laboratorium. Sprawa ma charakter rozwojowy. 66-letniemu hodowcy grozi 8 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór i zakaz opuszczania kraju.

http://nasygnale.pl/gid,13796573,img,13796630,title,Robil-to-w-polu-kukurydzy-przyjechala-policja,galeria.html

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+