Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Wyszedł na wolność tylko na chwilę. Zniewaga policjanta? - Tomasz Obara


Wiedzmak

Recommended Posts

Wyszedł na wolność tylko na chwilę. Zniewaga policjanta?


Zaledwie kilka chwil spędził na wolności działacz Inicjatywy Wolne Konopie. Chwilę po opuszczeniu komendy na Wilczej wszczął tam awanturę i znieważył policjanta.

- Najpewniej puściły mu nerwy - przypuszcza Jędrzej, inny działacz Inicjatywy.

Tomasz Obara został zatrzymany przez policję w piątek, po złożeniu w sejmowym biurze podawczym dokumentów rejestrujących komitet inicjatywy ustawodawczej depenalizującej posiadanie 30 g marihuany i uprawę do trzech krzaków tej rośliny. Obara przyniósł też placek z haszyszem jako prezent dla marszałka Grzegorza Schetyny. Straż marszałkowska wezwała policję, która zatrzymała Obarę. Postawiono mu zarzut posiadania substancji odurzających i zatrzymano na 48 godzin.

- W sobotę opuścił komendę na Wilczej, ale wrócił do niej i wszczął awanturę z dyżurnym. Doszło do szarpaniny, pan Obara opluł policjanta i znieważył, po czym uciekł, ale został zatrzymany i znowu siedzi w areszcie - mówi Maciej Karczyński, rzecznik stołecznej policji.

Obarze postawiono zarzut znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjanta, a także "wywierania wpływu na czynności urzędowe przemocą lub groźbą bezprawną". Dziś ma się spotkać z prokuratorem.

Zdaniem działaczy Inicjatywy Wolne Konopie Obara został sprowokowany. - Dowiedział się, że policja po raz kolejny weszła do mieszkania jego starszej mamy i dokonała tam chamskiego przeszukania. To stała metoda policyjnych represji wobec nas - tłumaczy Jędrzej, działacz IWK. Zdaniem aktywistów przeszukanie było nieuzasadnione i bezprawne, a Obara - zarejestrowany w Sejmie lobbysta - chciał, korzystając z przysługujących mu praw, dowiedzieć się, kto wydał policjantom takie polecenie.

źródło : http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,95190,8923242,Wyszedl_na_wolnosc_tylko_na_chwile__Zniewaga_policjanta_.html

Jak tak dalej pójdzie to nam zamkną Obare !

Link to comment
Share on other sites

przeczytajcie komentarze. nie mam pytań.

Jak on łazi z plackami z haszyszem i się z tym afiszuje to policja chyba ma obowiązek przeszukać jego mieszkanie w poszukiwaniu zakazanych substancji. Właściwie to sam wydał policji polecenie przeszukania swojego mieszkania. Głupota kosztuje.

to chyba kazdy moze sobie sam skomentować. nie wazne jakie prawo, wazne zeby go przestrzegać ; /////

Jak widac, konopie indyjskie ryja banie... na maksa

ok. najlepiej oddajmy swoje zycie państwu na służbe, tak jak wtedy za czasów feudalizmu, oddajmy sie, w koncu nasze zycie nie jest nic warte. nie potrafimy odroznic dobra od zła.

Link to comment
Share on other sites

jedyne co ryje banie, to jest Polski rząd. Wystarczy popatrzeć na tych wszystkich policjantów, i już wszystko jasne. Mój znajomy zna jednego policjanta, mówi że kiedyś był innym chłopakiem, jak poszedł pracowac to obróciło go o 180*

Link to comment
Share on other sites

Psy jakie są takie są, nie do nich w sumie możemy mieć pretensję ale do rządu i prawa.

bo to one jest poryte.

mieć pretensje do policjanta ze wykonuje swoją pracę tak na prawdę to jak mieć pretensję do strażaka ze gasi wam pożar w domu.

fakt, nie można zaprzeczyć ze nie brakuje zwyczajnych skurwysynów w policji, którzy tylko czekają na dobrą okazję żeby kogoś powinąć.

więc CenzurA rząd i polityków.

tyle ode mnie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

"Bez policji było by zle ale i tak chwdp sle " bardzo madre słowa policja nie jest ustawodawca przepisów a wyłacznie ma zmuszac ludzi do ich przestrzegania .O Tomka to wy sie nie martwcie bo to zajebiscie madry i wycwaniony czlowiek oczywiscie w pozytywnym sensie ,z tego co mi wiadomo ma na swoim sumieniu juz chyba z 20 spraw o posiadanie ,a z tego co wiem to on chce miec jeszcze wiecej tych spraw bo ich normalnie zaskarzy do trybunału .Wkurwil sie jedynie ze wpadli do jego mamy ale to nie dziwne skoro czlowiek nie ma stalego miejsca pobytu .Oni zawsze musza pokontrolowac ...POLSKA :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+