Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Plantacja marihuany w Zielonej Górze


mrtomasz

Recommended Posts

Zielonogórscy policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową zlikwidowali wczoraj (10.03) kolejną plantację konopi indyjskich na terenie miasta. Wewnątrz znaleźli 9 kg suszu oraz 45 roślin. Podczas działań zatrzymane zostały dwie osoby.


Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Zielonej Górze w trakcie czynności operacyjnych zlikwidowali wczoraj kolejną plantację konopi indyjskich prowadzoną w starej kamienicy w centrum miasta. W pomieszczeniu znajdowały się duże namioty termiczne, w których rośliny rosły oraz były suszone. Wewnątrz pracowały wentylatory oraz lampy grzewcze. Policjanci znaleźli na plantacji 9 kilogramów suszu przygotowanego do porcjowania oraz 45 dorodnych roślin. Podczas przeszukania policjanci znaleźli także woreczki strunowe przygotowane na porcje narkotyków oraz nasiona konopi. Czarnorynkowa wartość znalezionego suszu to ponad 270 tysięcy złotych.


Policjanci wchodząc na plantację zatrzymali cały proceder w momencie gdy część roślin była już zebrana i przygotowywana do sprzedaży. W trakcie czynności zatrzymane zostały wczoraj dwie osoby związane z tą uprawą. Pomieszczenia w kamienicy wynajęte były na jedną z zatrzymanych osób.


Dzisiaj policjanci przesłuchują zatrzymane osoby i będą wnioskować do Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze o wystąpienie do sądu z wnioskiem o ich tymczasowe aresztowanie.


Ujawniona plantacja jest kolejną zlikwidowaną w naszym regionie w ostatnich latach. Za przestępstwa narkotykowe związane z hodowlą i sprzedażą w tak dużej skali grozi odpowiedzialność karna do 10 lat pozbawienia wolności.Źródło:
http://hideref.org/?http://www.zgora.lubuska.policja.gov.pl/serwis-informacyjny/aktualnosci/item/2373-policjanci-zlikwidowali-kolejna-plantacje-marihuany

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ktoś ich sprzedał?
Smród?

 

Typy "dresowi", kręcący się po mieszkaniu i biednej okolicy, obnoszący się,

bogactwem, którzy nie mają pracy, działalności itd., co zainteresowało

monitoring osiedlowy w postaci starszych Pań.

 

Diler prędzej czy później wpadnie, jeśli robi wszystko na przypale,

to musi liczyć się z tym, że ktoś się zainteresuje jego osobą...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+