Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Trawka Cannabis CUP 2011


wrd9

Recommended Posts

Witam

Przedstawiam wam spot pod tytułem "Pod modrzewiem" i "Boczniaki" są także inne.

FOTKI z 16.05.2011

Tak wygląda obornik z którego korzystam, leży sobie na polu to pożyczam.

"Obornik"

Spot "Pod modrzewiem"

Na tym spocie jest sam obornik praktycznie, dolomit, azofoska.

Spot "Boczniaki"

Rosną tutaj rośliny pół ziemi ze spota, pół obornika, dolomit i azofoska.

Kartki nie ma ale będzie.

Pozdrawiam.

Witam

FOTKI z 14 kwietnia

SPOT "CIERNIE"

Ziemia kupna, dolomit, trochę azofoski. Dołki 20 l. W sumie jest ich 21 jak dobrze pamiętam, Rośliny w różnym wieku tam rosną, nie kiedy po 2-3 w jednym dołku.


Nawóz jaki będę stosował za 10 zł kupiony w ogrodniczym jest tez odpowiednik na flo. Wydaje się dobry. Na razie wszystko rośnie na samej wodzie, fotki nowe będą około 15 czerwca z kartką, narazie daje ogólny zarys, pozdro
 
-------------------------------------------------------------------
Witam

kartka bedzie wiec bez cisnien, fotki z 2 spotow

0 nawozów jak na razie

Boczniaki


Spot pod Modrzewiem



Bez kartki bo na szybko, niedługo porządny up z kartką

Cienie


Pod modrzewiem najwyższa dochodzi do 3 m


Pozdro
 
Witam

Kartka bedzie na wszytskich spotach (ciernie, ciernie 2, pod podrzewiem, boczniaki, i miejscowce bez nazwy)

Ale teraz jest bez nastepnym razem obiecuje ze juz bedzie.

dziś CIERNIE

miejsca calego objac sie nie da bo sa tam takkie krzaki ze ledwo tam wchodze, wiec pokaze pierw prawą strone miejsca i lewą. Ogólnie koło 10 m2

LEWA


A to mój rarytasik chemdoGG x Stinky Pinky x Big Band John, kwitnie powoli.


POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

White Domina Feminized Kannabia Seed Company

Z nawozów narazie uzywana sama gnojówka, na flo bedzie pk 13/14 , atami bloombastic. Wiek ok 2 miesiace
Treningi : Lst

LST

Zdiecie z kartką wstawie nstp razem

White Domina

Poczatek FLO
 

MUSZE CIĄĆ BO ZAUWAZYŁEM OGNISKA PLEŚNI NA ŁODYGACH
CZEKA NA STRYCHU NA OBRANIE

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wczorajsze Update 8 krzaków z tego 6 to damki a 2 jeszcze się nie określiły.Następne foty będą z kartą,zapomniałem wziąsc leży gotowa i czeka.Podlałem 5L wody + 12 nakrętek biohumus forte pod koniec butli dodałem trochę plankton k i podlałem bwxc af fajnie puchnie.5 krzaków na lst poszło 2 bwxc i 2 lavendery.Podsypałem gnoju trochę pod Rosliny nie wiem z czego bo na polu leżał to wziołem ze słomą wymieszany jest.NA spocie znajduję się tak.3Lavender 3 bwxc w tym 1 z af i 2 Euforie jeszcze czekam aż pokazą płeć ale chyba Dameczki będą

 

BWXC po Lst i Topingu
 


2BWXC trochę mały ale zawsze coś będzie poszedł na Lst


 

3 Lavendery poszły na Lst

 

LsT

 

2 Euforia

 

 

Do nastepnego

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Więc tak podskoczyłem dzisiaj na spota,Podlałem woda + bio forte i nakoniec planktona dla bwxc puł af.Ładnie wy*****o planciory po oborniku


Puł auto Bwxc ładnie puchnie dostał bio +woda+ plankton k Trening LST do 3 tygodni i ciacham go


 

Tu coś nie wyszło powie ktoś jak makro zrobić w aparacie ?

 

2Bwxc Po topingu i Lst

 

 

Lavender Lst Ładnie poszedł i tak zostaje na lst do końca

 

 

 

3lavender po Lst

 

 


Euforia poszła na lst

 

 

2 Euforia poszła tak samo na Lst :peace:

 

 

8 krzaków damki dostały kopa na gównie

Będę się znimi bawił

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

a więc tak odmiana to wr x bs x tp podłoże z pod pokrzyw azofoska perlit styropian oraz kokos matka + dwa klony ogólnie to za gęsto posadzone nawozy ,na weg biohumus, humovit mieszane z deszczówką ,gnojówka z pokrzyw na flo -planton k czas na foty

to jest matka + dwa klony :plant: które
 teraz porcja nowych fotek
 damki mają 170 i są po fimie i lst zrobiem supercropping na jednej gałezi
wyrwałem mena passion 1 miał 2 m i poszedł do gara na makumbę

a to panny w 2 tyg kwitnienia niezle porosły
post-30280-041000300 1315124885_thumb.jppost-30280-092768600 1315124916_thumb.jppost-30280-074467700 1315124947_thumb.jppost-30280-043085800 1315125067_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiejszy up

Zostało 6 krzaków jedna euforie szlak trafił spaliłem ja nawozem mówi się trudno,Jeden bwxc od wiatru połamany jeden szczyt niedojrzały suszy się.

krzaki podlane Plankton k i woda

Euforia trochę dostała po dupie cała się ruszała i jeszcze nie dobory,i dopiero się zbiera na flo ciekawe czy dojdzie.



Bwxc 1
Razem 2

Lavendery 1 już ma topki a 2 się zbierają na flo


Następne fotki będą słoneczne

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Dzisiejsze update robione nocą niestety czas mi nie pozwala


Bwxc1


Mały ale jary kwitnie wolniej od tej połamanej ale będzie z niego trochę tematu.


Sory za jakośc fotek.


 


Bwxc 2 połamana już drugi szczyt ściołem,przez wiatry pie******e.


Eforia marna od samego początku widać że się nie na daje na oudoor.


 


Lavendery


2 pierwsze dopiero zaczynają kwitnąc pewnie nie dojdą ale poczekam do 1 śniegu


 


 


3 który ładnie kwitnie jak bwxc dojdzie napewno a jak puchnie inne geny musiał mieć


 


Razem


 


Makro tops bwxc połamanej


 


 


Makro tops lavendera kozak


 


Krzaki podlane 10 litrów wody 10 nakrętek od butelki 1,5l litrowej planktonu k i każda roślina dostała 3 nakrętki biohumus forte ostatni raz następne up za 10 dni.


Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Więc tak z Eufori wyszło 50gr suchego materiału praktycznie bez lisci bardzo ładnie śmierdzi i daje kopa.suma całego materiału.
30 gram Bwxc AF,Bwxc Nromal 200gr,Bwxc normal mały krzak 100gr,Lavender,120 gr,i Eforia 50gr,cały towar dobrze wysuszony i ogolony po fluschingu.=490gram.Jeszcze 2 lavendery pujda pod kosę jutro na dniach napisze,może fotki zrobię zobaczymy Najlepsze jaranie jest z eufori i lavendera pozdro
 

Last UP

z 7 na 8 listopada

2 lavendery poszły pod kose doszły na fulla włosy brązowe krzaki dostały 12 dni temu tylko wodę,na moje oko wyjdzie 300g suchego ogolonego materiału razem =790gr z 6 krzaków po ostrym lst,oudt uważam za zajebisty szkoda że sam robię bo niechce mi się obierać na końcu,a co do palców z żywicy polecam umyć ręce w wodzie z proszkiem do prania odrazu schodzi pozdro i do nastepnego,

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+