Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marihuana zniszczona prawdopodobnie saletrą


p4weu

Recommended Posts

Witam.
Mam pytanie dotyczące trawki od dilerów, która podczas palenia się iskrzy a po spaleniu w fifce zamiast normalnego popiołu robi się węgiel (słyszałem parę opinii, że to saletra). Można jakoś "naprawić" susz poprzez np. moczenie go w wodzie i późniejsze wysuszenie? Lub jakiś inny domowy sposób? Problem jest dla mnie poważny, bo ostatnio u mnie bardzo ciężko o czyste palenie i praktycznie wszystko jest niestety zniszczone. A te iskrzące się to raczej zdrowe dla płuc nie jest :/
Dzięki za pomoc i jak był taki temat to przepraszam najmocniej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bełcik beka z ciebie po pierwsze myślisz, że bym nie zauważył, że tam są łodygi? po drugie nawet jak zdarzało się czyste boby z łodygami palić to i tak nie zauważyłem, żeby się iskrzyły. po trzecie to są topy, miału jest zazwyczaj 1/5 całej paczki a i tak nie widać tam takiej dosypki. i to, że saletra daje high, hahah nie wypowiadaj się już w tym temacie, prośba (nie obrażaj się ), wiadomo, że dla większej wagi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co Wy za glupoty piszecie Moc sie nie zwiekszy, na pewno.Jakim cudem, poziom THC wzrosnie?O nabieraniu mocy ziola, mozemy mowic, jesli porownamy moc rosliny po kilkudniowym suszeniu, a nastepnie po klilkutygodniowym curringu.Wtedy moge sie zgodzic, moc powinna sie poprawic, ale po wc raczej pozbedziecie sie tylko syfu z weedu, nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+