Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Hazard


Jabolak

Recommended Posts

Zamiast zajmowac sie prawdziwymi problemami ludzi, to wynajduja rzeczy malo istotne tak naprawde.

Nie żebym miał coś przeciwko hazardowi (osobiście nie bawię się w to), ale to jest serio ostatnio jeden z poważniejszych problemów. Hazard uzależni bardzo silnie, przez niego rozpada się wiele rodzin, wiele dzieci nie ma co do gęby włożyć bo tatuś hazardzista wszystko przepieprza na maszynach, albo innych tego typu rzeczach w kasynie. Osobiście znam taką rodzinę, jest to dość przykre, bo nie dość że się ona rozpada, to każda próba walki z hazardem ojca kończy się awanturą, na dodatek nie zawsze kończy się na słowach.

Ostatnio bardzo popularne są maszyny, u mnie w mieście to prawdziwa plaga. Ludzie otwierają małe biznesy (powiedzmy sklep wielobranżowy w którym jest tylko herbata), i wstawiają 2 maszyny i cały czas jest tam jakiś ruch.

Mam kilku znajomych, co sie w to bawią, ale nie znam ani jednego który na tym zarobił :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz zamień słowo hazard na słowo alkohol i patrz jak pięknie pasuje. Poza tym walka z hazardem to jak walka z używkami a jeszcze inaczej jak walka z wiatrakami także nie ma to sensu bo i tak jak ktoś będzie uzależniony to przepieprzy kase na zakładach w podziemiu czy nie bez różnicy tyle że wtedy zarobi mafia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czyli rozumiem że popieracie nieoficjalną delegalizacje hazardu. Maszyny i bukmacherka zwyczajnie przestanie zarabiać. Proponowane zmiany sprawią że:

1. Tysiące ludzi straci pracę.
2. Powstanie hazardowe podziemie.
3. Budżet państwa znacznie straci.
4. Uzależnieni od hazardu nadal będą go uprawiać.

Oprócz tego internetowi bukmacherzy wycofają się z sponsorowania polskich sportowców.

Obrazuje to jak prymitywnych ludzi mamy w rządzie, "zabronienie czegoś złego" brzmi bardzo ładnie i zapewne daje poparcie społeczeństwa które głębiej się nie zastanawia.

Chciałem dać jako załącznik otwarty list do ministra ale sie nie mieści:/ To macie tutaj co innego, link:

 

Legalny hazard w sieci ma dać 260 mln zł

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To źle mnie zrozumiałeś ja jestem za wolnością jednostki! Także jestem za hazardem dla każdego! Rząd che nam wmówić że to dla naszego dobra, chce nas przed tym "złem" bronić a w rzeczywistości chodzi im o to żeby mafie miały się dobrze bo rząd jest sam w sobie mafią. Wojna z narkotykami, hazardem itd. jest wojną przeciwko mnie i tobie. Taka prawda! :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+